برلوسکونی: میلان را دوباره می‌خرم

برلوسکونی: میلان را دوباره می‌خرم

به گزارش سراج24، اوضاع نه چندان مساعد باشگاه میلان از سال گذشته که سهام آن به چینی‌ها انتقال داده شد، مالک ایتالیایی پیشین آن را به این فکر انداخته که دوباره روسونری را بخرد.

برلوسکونی در یک گردهمایی سیاسی در شهر اودینه گفت: اگر اوضاع این‌گونه ادامه داشته باشد، من این موضوع را که دیر یا زود میلان را پس خواهم گرفت، تکذیب نمی‌کنم.

نخست وزیر سابق ایتالیا که بعد از 30 سال مالکیت باشگاه میلان، آن را در ازای 740 میلیون به یونگ‌هونگ‌لی چینی فروخت، ادامه داد: با وضعیتی که در جریان است، من سرانجام میلان را پس می‌‌گیرم.

برلوسکونی اعتراف کرد برخی از مشاورانش به او گفته‌اند یکی از دلایل عدم موفقیت حزب سیاسی او برای کسب آرای مورد انتظار در انتخابات پارلمانی اخیر ایتالیا، تصمیم وی برای فروش سهام باشگاه میلان به چینی‌ها بوده است.

وی تأکید کرد: خیلی‌ها وقتی با من روبه‌رو می‌شوند این سؤال را می‌پرسند که چرا باشگاه میلان را به کسی فروختم که هیچ چیزی از فوتبال سردرنمی‌آورد و مرا مسبب وضعیتی می‌دانند که میلان الان گرفتارش شده است. من باید به یک چیز اعتراف کنم. اگر اوضاع این‌گونه ادامه داشته باشد، دیر یا زود میلان را دوباره می‌خرم.

میلان به خاطر خرید‌های هنگفت تابستان سال گذشته‌اش در معرض مجازات شدن از سوی یوفا به خاطر عدم رعایت قانون بازی جوانمردانه مالی قرار دارد و باید دید آیا لی خواهد توانست وام‌های سنگینی که بابت خرید و تقویت این تیم از مؤسسه الیوت آمریکا گرفت را برگرداند یا نه.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha