مهدی خزعلی چگونه انتشارات حیان را تصاحب کرد؟

مهدی خزعلی چگونه انتشارات حیان را تصاحب کرد؟

به گزارش سراج24، فرهاد تیمورزاده از فعالان نشر نوشت:مهرماه ۱۳۷۴ بود که با خوش باوری یا بهتر بگویم حماقت پینوکیویی پای برگه‌ای را امضا کردم که: در پناه حضرت ولی عصر(عج) انتشارات حیان را به آقای مهدی خزعلی واگذار کردم و تمامی حق و حقوق خود را نیز دریافت کردم و تصفیه حساب کامل انجام شد!


چند ماهی بود که درگیر پرونده حیان بودیم و آقازاده که بدون پرداخت اولیه با دست‌نوشته‌ای صاحب حدود ۴۶ درصد حیان شده بود، ۵۴ درصد دیگر را نیز به ضرب و زور دادستانی و آگاهی و بازداشت و وثیقه و خرید کارشناس و تهدید و ارعاب همه و پرونده‌سازی، بدون پرداخت حتی یک ریال غصب کرد و پروانه حیان با همان شماره قبلی به او واگذار شد. تا آغاز دعوا و درگیری از آن ۴۶ درصد اولیه (که موجب ایجاد حق برای وی شده بود) به تدریج ۳۰درصد را پرداخت کرده بود. احتمالا می‌دانست که تمامی آش را با جایش یک‌باره بالا خواهد کشید که کشید. بلی! دارم در مورد همین روباه مکاری صحبت می‌کنم که بسیاری از مردم فریب نمایش‌های آزادی‌خواهانه وی را خورده و تصور می‌کنند زاپاتای ایران ظهور کرده است. هم او که در تعطیلات نوروزی از هتل اوین استوری می‌فرستد و در سیزده‌بدر از جزیره مینو!


در ادامه این یادداشت آمده است: مهدی خزعلی این روزها با جعل اسناد و مدارک در حال خوردن ساختمان حیان تحت عنوان حق کسب و پیشه از ورثه مظلوم مرحوم طالب (مالک ساختمان حیان) است.


گفتنی است مهدی خزعلی به دلیل اقدامات غیرقانونی‌اش از سوی پدر بزرگوارش حضرت آیت‌الله خزعلی مطرود شد.
منبع: کیهان
 

اخبار مرتبط

مصلای تهران، برای برگزاری نمایشگاه کتاب تهران نکات قوت بیشتری نسبت به شهر آفتاب دارد

نمایش «عشق ثگی» مشکل محتوایی ندارد و بحث بردگی جنسی در نمایش مطرح نیست

جای برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران وسط شهر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha