خبر خوش وزارت خارجه به هواداران تیم ملی فوتبال

خبر خوش وزارت خارجه به هواداران تیم ملی فوتبال

    به گزارش سراج24، به درخواست مقامات روسیه، تمام هواداران شرکت کننده در مسابقات جام جهانی 2018 FIFA باید شناسه FAN درخواست کنند که طبق تسهیلات در نظر گرفته شده برای این سند هویت رسمی طرفداران، هواداران ترغیب می شوند تا در اسرع وقت پس از دریافت ایمیل تأیید بلیط خود، برای این سند رایگان درخواست کنند.


هواداران لازم است برای ورود به استادیوم جام جهانی 2018 FIFA علاوه بر بلیت، این FAN ID را در اختیار داشته باشند و برخی خدمات ارائه شده از سوی کشور میزبان، مانند استفاده رایگان از حمل و نقل عمومی برای دارندگان آن در نظر گرفته شده است.
 

خبر خوش وزارت خارجه به هواداران تیم ملی فوتبال ایران/ بدون داشتن ویزا به روسیه سفر کنید +سند

برای داشتن این آی دی، علاوه بر خریدیک بلیط برای جام جهانی 2018 FIFA، باید در وب سایتاعلام شده ثبت نام و پس از دریافت تایید، آنرا از طریق پست یایکی از مراکز توزیع شناسه FAN دریافت کرد.

اما در آخرین اتفاق رخ داده برای دارندگان این آی دی کارت، مشخص شده طبق نامه مدیر کل کنسولی وزارت امور خارجه و سفارت فدراسیون روسیه، اتباع خارجی می توانند از تاریخ 4 ژوئن تا 25 جولای، جهت حضور در بازیهای جام جهانی بدون نیاز به روادید و با داشتن کارت FAN ID به همراه گذرنامه، وارد کشور روسیه شوند.

با توجه به نامه هواپیمایی ماهان به دفاتر و آژانس های مسافرتی، مشخص شده که این تسهیلات، امکان ورود هواداران و تماشاگران ایرانی را به این کشور می دهد و با توجه به ویزای 120 دلاری کشور روسیه که حداقل 500 هزار تومان برای اتباع ایرانی هزینه به دنبال دارد، شرایط جدید کشور روسیه، کمک بزرگ

اخبار مرتبط

اظهارات ناظی در خصوص حضور هواداران مرد در دیدار لیگ برتر بانوان

فحاشی به سرمربی استقلال و حمله به اتوبوس با سنگ

مباشری : هواداران استقلال می‌توانند بلیت را به صورت حضوری تهیه کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha