ثلاث ۳ بار ازدواج کرده و همسرانش را طلاق داده

ثلاث ۳ بار ازدواج کرده و همسرانش را طلاق داده

به گزارش سراج24، دادگاه رسیدگی به پرونده محمدرضا ثلاث متهم پرونده قتل ۳ مأمور نیروی انتظامی در نوبت صبح از سوی قاضی پرونده تنفس داده شد.

شهریاری درخصوص پرونده شخصیت متهم گفت: در ابتدای رسیدگی به پرونده برای متهم از سوی واحد مددکاری پرونده شخصیت تشکیل داده شد.

براساس این پرونده مشخص شد وی پس از ازدواج اولش صاحب دو فرزند دختر و پسر شده است که بعدا همسرش را طلاق داده.

شهریاری گفت: متهم مجددا ازدواج کرده اما باز هم برای بار دوم همسرش را طلاق داده و همسر سوم اختیار کرده است اما آن را هم طلاق داده و به گفته خود در حال حاضر هم مجرد است.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: حسب اظهارات خود متهم وی فاقد مسکن بوده است و قبلا شوفر اتوبوس بوده و به دلیل شکستگی دست به مدت یک سال امکان فعالیت نداشته است و شبها در اتوبوسی که در گلستان هفتم پارک بوده می‌خوابیده است.

با توجه به استعلام انجام شده از سوابق کیفری متهم مشخص شد وی دارای سابقه کیفری از نوع مواد مخدر، ایراد ضرب و جرح و محکومیت مالی بوده است.

همچنین مشخص شد ثلاث از ۱۵ ساله پیش وارد جریان دراویش شده است و طبق اعلام خودش وی مسلمان تابع دین اسلام و شیعه دوازده امامی است.

ثلاث گفته است تعصبات خاص وی درباره دراویش انگیزه او برای حمایت از برادران دینی وی بوده است که همین حضور موجب تهاجم به مردم شده است.

شهریاری گفت: وی در ابتدا به هیچ وجه از عملکرد خود پشیمان نبود اما در آخرین دفاع اظهار پشیمانی کرد.

نماینده دادستان گفت: خانواده رضا امامی، رضا مرادی و محمد علی بایرامی تقاضای قصاص متهم را دارند.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

فرمانده ناجا: ناآرامی‌های دراویش در خیابان پاسداران "فتنه بزرگی" بود

ثلاث ۳ بار ازدواج کرده و همسرانش را طلاق داده

حمله دراویش آشوبگر به منازل مسکونی خیابان پاسداران+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha