افاضلی:

نمی‌دانم چرا پرسپولیسی‌ها استرس داشتند

نمی‌دانم چرا پرسپولیسی‌ها استرس داشتند

به گزارش سراج24، هومن افاضلی درباره شکست تیم نفت تهران برابر استقلال خوزستان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر، گفت: ما در این بازی تمرکز کافی نداشتیم و همین باعث شد بعد از دریافت گل، به بازی بر نگردیم. یک مقدار هم درجه حرارت هوا در تحرک بازیکنان تیم اثر گذاشته بود و نتوانستیم مثل قبل گردش و مالکیت توپ داشته باشیم.

وی درباره اینکه با این باخت تیم نفت به منطقه خطر به لیگ دسته اول نزدیک شده است، تصریح کرد: بازیکنان باید از فضای این بازی خارج شوند و روی یکسری مسائل وقت بگذاریم. قطعا بازی بعدی با استقلال تهران برایمان مهم است.

سرمربی نفت تهران که تیمش در هفت مسابقه شکست نخورده بود، درباره اینکه آیا به خاطر این مسئله هم از باخت نفت ناراحت است؟ گفت: مسلما از نتیجه ای که رقم خورد، خوشحال نشدم. روزی که ما تیم های تراکتورسازی و سیاه جامگان را شکست دادیم همانجا گفتم که نوبت باخت ما هم می رسد. باخت جزو فوتبال است ولی مهم عکس العمل ما بعد از باخت است. الان هم ما باید بیشتر کار کنیم.

افاضلی درباره درگیری مربیان دو تیم بین دو نیمه و وساطت سعید فتاحی تاکید کرد: در آن صحنه ما مقصر نبودیم. نیمکت استقلال خوزستان آشفته و شلوغ بود و برعکس، نیمکت ما کاملا آرام. آقای فتاحی هم آنجا بود. فکر می کنم او داشت نیمکت تیم حریف را متقاعد می کرد که بیشتر به جای حرف زدن، به تیمشان کمک کنند.

    سرمربی نفت در بخش دیگری از صحبتهایش در خصوص شکست پرسپولیس در دربی و اینکه گفته بود از سورپرایز برانکو خبر دارد، خاطرنشان کرد: پرسپولیس دو سال است با کیفیت بالا بازی می کند و تک بازی ها نمی تواند روند کلی را نشان بدهد. پرسپولیس این مسابقه را خوب شروع نکرد و نیمه اول هم خوب نبود. نمی دانم چرا بازیکنان این تیم استرس داشتند. تیمی با این سطح از کیفیت نباید استرس داشته باشد.

افاضلی تاکید کرد: همین مسئله باعث شد پرسپولیس یک نیمه را از دست بدهد. دربی را نمی شود با یک نیمه برد. پرسپولیس فقط یک نیمه بازی کرد و یک نیمه هم برای برگشت کافی نبود.

وی در خصوص اینکه آیا از ترکیب پرسپولیس و بیرون بودن گادوین منشا سورپرایز نشدید؟ یادآور شد: خیر، سورپرایز نشدم. برانکو از میزان آمادگی بازیکنان تیمش مطلع است و به تصمیم او شک ندارم. فقط از استرس بازیکنان پرسپولیس متعجب بودم.

سرمربی تیم نفت درباره اینکه تیمش در بازی بعدی لیگ برتر باید به مصاف استقلال تهران برود، گفت: استقلال تیم بزرگی است و رشد خوبی داشته است اما حریف آسانی برای استقلال نیستیم.
منبع: مهر
 

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

0 نظر

ارسال نظر

capcha