آذری خواستار جلوگیری از فعالیت مجری تبلیغات محیطی

آذری خواستار جلوگیری از فعالیت مجری تبلیغات محیطی

به گزارش سراج24، بعد از جلسه اخیر هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتبال و متقابلاً جلسه‌ای که با حضور مدیران باشگاه‌های لیگ برتری در سازمان لیگ برگزار شد, مقرر شده بود که شرکت مجری تبلیغات محیطی (امین سیمای کیش) تا قبل از آغاز مسابقات هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر بخشی از مطالباتش را به حساب سازمان لیگ پرداخت کند. بر همین اساس قرار بود این شرکت علاوه بر ارائه ضمانت‌نامه, مبلغ 20 میلیارد تومان از بدهی‌اش را  بپردازد تا این پول در اختیار باشگاه‌ها قرار بگیرد.

این توافق در حالی است که بعد از گذشت سه روز از آخرین مهلت پرداخت مبلغ یادشده, شرکت مجری تبلیغات محیطی فقط پنج میلیارد تومان از تهعداتش را عملی کرده است و هنوز 15 میلیارد باقی مانده و از ضمانت‌نامه نیز خبری نیست.

بر همین اساس سعید آذری، عضو هیئت رئیسه و نماینده باشگاه‌ها در سازمان لیگ با ارسال نامه‌ای به مهدی تاج با توجه به خلف‌وعده صورت گرفته خواستار جلوگیری از فعالیت این شرکت در پنج هفته باقیمانده لیگ برتر شد. همچنین آذری این پیشنهاد را به رئیس فدراسیون فوتبال داده است تا از سال آینده امتیاز تبلیغات محیطی از این شرکت سلب و به سازمان لیگ واگذار شود.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

0 نظر

ارسال نظر

capcha