درس بزرگی که استقلال به پیروانی داد!

درس بزرگی که استقلال به پیروانی داد!

به گزارش سراج24، شاهین بیانی درباره پیروزی یک بر صفر استقلال در دربی 86 اظهار داشت: با توجه به اینکه نتیجه این مسابقه در قهرمانی لیگ تأثیری نداشت، فکر می‌کردم بازی بهتری را شاهد باشیم. در هر صورت استقلال دربی هشتادوششم را برد و من برای اینکه هواداران استقلال خوشحال شدند،‌ خوشحالم.

وی ادامه داد: استقلال در دربی دفاع تیمی خوبی انجام داد و به نظرم اگر این بازی یک روز دیگر هم ادامه داشت، پرسپولیس با تاکتیکی که داشت، نمی‌توانست گل بزند. استقلال اگر می‌توانست برد پُرگل‌تری به دست بیاورد، طرفدارانش بیشتر خوشحال می‌شدند، اما نتیجه یک بر صفر هم در دربی خوب است.

    پیشکسوت باشگاه استقلال در ادامه درباره کُری‌هایی که پیش از مسابقه از سوی دو تیم خوانده شد، تصریح کرد: به نظر من صحبت‌هایی که افشین پیروانی انجام داد، اصلاً قشنگ نبود. او به‌عنوان مدیر تیم پرسپولیس نباید آن‌طور حرف می‌زد، هر چند استقلالی‌ها مراعات‌ او را کردند و جوابی ندادند. شما نگاه کنید محمود خوردبین سال‌ها سرپرست پرسپولیس بود، ولی به هیچ‌وجه یک‌بار هم مانند پیروانی صحبت نکرد. این کری‌ها بین طرفداران وجود دارد و بخشی از فوتبال است، اما باید پیشکسوتان رعایت کنند. به نظرم این شکست برای او تجربه شد تا دیگر آن‌طور کری نخواند.

بیانی در مورد دیدار روز سه‌شنبه‌ استقلال مقابل العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی‌های لیگ قهرمانان قابل مقایسه با لیگ داخلی نیست. قطعاً استقلال بازی مشکلی در امارات خواهد داشت. العین یکی از تیم‌های پُرقدرت عربی است و استقلال به هیچ‌وجه بازی راحتی نخواهد داشت. روند استقلال هم در این‌ هفته‌ها خوب است و با بهترین روحیه به مصاف این تیم خواهد رفت. شکست 6 بر یک استقلال با منصوریان مقابل این تیم در فصل گذشته فاصله واقعی دو باشگاه نبود. به نظرم این بازی اختلاف واقعی دو تیم را نشان خواهد داد. بازی سال گذشته مقابل این تیم را باید فراموش کنیم. شما مطمئن باشید که دیگر اتفاقی مانند آن بازی رخ نخواهد داد، چون فوتبال ما بسیار جلوتر از امارات است.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

احتمال ماندن سیف اللهی در پارس جنوبی بیشتر شد

پیشکسوتان پرسپولیس برای خرید این باشگاه اقدام کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha