درگیری مرگبار پسر عموهای خلافکار

درگیری مرگبار پسر عموهای خلافکار

به گزارش سراج24، شامگاه یک‌شنبه ششم اسفندماه مأموران کلانتری‌۱۵۱‌یافت‌آباد از درگیری خونین دو مرد جوان در نزدیکی قهوه‌خانه‌ای با خبر و راهی محل شدند.

مأموران در محل حادثه دریافتند لحظاتی قبل دو پسر عموی خلافکار به خاطر فروش موادمخدر روبه‌روی قهوه‌خانه درگیری خونینی را  رقم زده‌اند که در جریان آن یکی از پسر عموها که ۲۵‌ساله است با اصابت چاقوی دیگری به شدت زخمی و به بیمارستان منتقل می‌شود.

سپس مأموران برای بررسی و تحقیق بیشتر راهی بیمارستان شدند که مشخص شد پسر ۲۵‌ساله بر اثر شدت جراحات و خونریزی زیادی در بیمارستان به کام مرگ رفته است.

با اعلام خبر قتل پسر جوان، پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات وارد عمل شدند.

بررسی‌ها نشان داد دو پسرعمو که به خاطر فروش موادمخدر رقیب یکدیگر بودند از قبل با هم اختلاف داشته تا اینکه زمان حادثه وقتی یکدیگر را جلوی قهوه‌خانه می‌بینند با هم درگیر می‌شوند.

همچنین مشخص شد قاتل پس از اینکه متوجه می‌شود پسرعمویش به قتل رسیده است به مکان نامعلومی فرار می‌کند. در پایان جسد مقتول برای انجام آزمایش‌های لازم به پزشکی قانونی فرستاده شد و تیمی از کارآگاهان تحقیقات خود را برای دستگیری قاتل فراری آغاز کردند.

منبع: روزنامه جوان

اخبار مرتبط

ضربه وزارت اطلاعات به باند کلان و بین‌المللی مواد مخدر در البرز

برخورد قانونی با عوامل یک درگیری منتشر شده در فضای مجازی

فیلم| ماجرای درگیری لفظی روحانی و رحیم پورازغدی چه بود؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha