بزرگترین جشنواره استخدامی کشور در حوزه استارتاپی کلید خورد

بزرگترین جشنواره استخدامی کشور در حوزه استارتاپی کلید خورد

به گزارش سراج24 به نقل از «شهر فردا»،، نایبی مدیرعامل یک شرکت استارتاپی خدمات حمل  و نقل در نشست خبری خود با اشاره به گذشت 14 ماه از فعالیت این استارتاپ در قالب شرکت نو بنیاد گفت: 14 ماه پیش این استارتاپ با سرمایه ای کمتر از یک میلیارد در مساحتی بسیار کوچک شکل گرفت و اکنون 70 هزار نفر در آن امرار معاش کرده و 500 تا 600 نفر روزانه به جمع خانواده این شرکت می پیوندند.

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر تهران، در کرج ، مشهد ،شیراز و تبریز نیز این شرکت حمل و نقل استارتاپی راه اندازی شده است.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته  24 و 25 اسفندماه بزرگترین جشنواره استخدامی کشور آغاز خواهد شد، تا طی آن 20 هزار نفر به جمع خانواده این شرکت حمل و نقل بپیوندند.

وی خاطر نشان کرد: پس از یک دوره آموزشی کوتاه و گرفتن کلاه ، ژیلت و باکس نیروی انسانی استخدام شده می توانند وارد چرخه خدمات حمل و نقل شده و علاوه بر کاهش سفرهای درون شهری در توسعه شهر هوشمند نیز موثر باشند.

نایبی با اشاره به سنگاپور به عنوان یک شهر هوشمند گفت: هر چند به وجود آوردندگان این شرکت سالها در پاریس بوده و استارتاپ های موفق در آنجا را ارزیابی کرده اند اما بررسی ها نشان می دهد ایران یکی از بهترین بسترهای ایجاد  فعالیت های اینترنتی است که با زیر ساخت های آماده اینترنتی و تلفن هوشمند و نداشتن رقیب می تواند با موفق ترین استارتاپ  های دنیا رقابت کند.

 این کارآفرین ادامه داد: این شرکت بنا دارد با جابجایی موتورهای انژکتوری با موتورهای برقی طی یک پروسه دو ساله موثرترین اقدام ممکن در حوزه کاهش آلودگی را به شرط توجیه اقتصادی برآورده کند.
وی همچنین گفت: این شرکت هر چند از یک شرکت خارجی الگوگیری کرده است اعم از برنامه نویسی تبلیغات ، و ایجاد اپلیکیشن کاملا بومی و توسط مهندسان ایرانی طراحی شده وشرایط استارتاپ فعلی موجود که توانسته علاوه بر پیک موتوری ، تاکسی موتوری و وانت بار را نیز راه اندازی کند با بیروت در لبنان و دبی در امارات قابل رقابت است.

نایبی همچنین اعتماد سازی را مهمترین شرط پیشرفت 14 ماهه این شرکت دانست و گفت: معتقدم فقط برندسازی و بیلبورد نمی تواند حافظ سرمایه اجتماعی باشد بلکه کیفیت عملکرد می تواندبیشترین اثر را در توسعه این استارتاپ داشته باشد به گونه ای که از میان 50 تا 100 هزار سفر روزانه این استارتاپ کمتر از یک صدم درصد نارضایتی وجود  دارد.

وی همچنین تاکید این شرکت را بر استخدام نیروی انسانی با مهارت بالا و توانمندی کافی عنوان کرد و گفت: این شرکت تلاش می کند علاوه بر ظاهر آراسته ف سوء پیشینه و دوره های آموزشی افرادی را به استخدام خود درآورد که بهترین اعتماد ممکن را به شهروندان ارائه کنند.

 این کارآفرین خاطر نشان کرد: هرچند این شرکت نمی تواند بیمه 20 هزار نفر را که بزرگترین جشنواره استخدامی کشور هستند به عهده بگیرد اما رایزنی با ارگان های مختلف برای افزایش ارتقا ء و رفاه نیروی انسانی به کار خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

آغاز آزمون های شفاهی جشنواره قرآنی علوم پزشکی از امروز

نوشت افزار ایرانی تعطیلی بردار نیست

فراخوان ارسال اثر به جشنواره تاتر مجازی و صحنه ای

0 نظر

ارسال نظر

capcha