وزیر دفاع: کوچکترین مشکل امنیتی در منطقه مکران نداریم

وزیر دفاع: کوچکترین مشکل امنیتی در منطقه مکران نداریم

به گزارش سراج24، وزیر دفاع امروز در جمع خبرنگاران توضیحاتی را درباره امنیت سواحل مکران و نبود مشکلی برای سرمایه گذاری در آن منطقه داد:

امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه همایش سرمایه‌گذاری و توسعه پایدار سواحل مکران که صبح امروز در برج میلاد برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سواحل مکران یک گنج و دارای ظرفیت‌های مختلف است.

وی افزود: توجه به این سواحل در دولت یازده و دوازده به اوج خود رسید و امروز کارهای قابل توجهی هم از سوی دولت و هم نهادهای غیردولتی و بخش خصوصی در حال احداث است.

   حاتمی با بیان اینکه زیرساخت‌های زیادی در حال انجام در منطقه مکران است، گفت: در آینده شاهد شکوفایی این منطقه و ظرفیت‌های اقتصادی آن خواهیم بود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت:‌الان حدود 40 هزار نفر به صورت مستقیم در حال اشتغال و 2 الی 3 هزار نفر به صورت غیرمستقیم در این منطقه مشغول کار هستند، اما با ظرفیت منطقه این رقم قابل ارتقاء جهشی است و جای 2 الی 3 برابر شدن دارد.

حاتمی ادامه داد: طرح نگین مکران که یک طرح پتروشیمی در کنار دیگر طرح‌های دریایی و غیره از مهمترین طرح‌های در دست اجراست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با تلاش‌های نیروی دریایی ارتش و وزارت دفاع و دیگر نیروها کوچکترین مشکل امنیتی در منطقه مکران نداریم و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی با امنیت خاطر می‌توانند در این منطقه فعالیت کنند.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

افتتاح نمایشگاه «مردان خدا» در مجلس با حضور وزیر دفاع

تقدیر از خانواده شهید فخری‌زاده در مجلس

اولین وزیر دفاع زن انگلیس انتخاب شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha