سرپرست استقلال: در عمان تماشاگر داریم

سرپرست استقلال: در عمان تماشاگر داریم

به گزارش سراج24، سرپرست استقلال  آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال را تشریح کرد.

نصرالله عبداللهی در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال اظهار داشت:بعد از بازی با الریان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و شرایط خوبی داریم.

وی افزود: متاسفانه پژمان منتظری را به علت مصدومیت در اختیار نداریم و او مجبور شد به تهران برگردد. میلاد زکی‌پور هم دچار مصدومیتی است که به همین دلیل در بازی با الریان هم روی سکو نشست. البته پزشکان مشغول مداوای زکی‌پور هستند ولی وضعیت او مشخص نیست.

سرپرست تیم استقلال در خصوص اینکه آیا امید نورافکن هم آسیب دیده است گفت: این بازیکن در بازی یک مقدار آسیب دید و طی دو روز گذشته به صورت سبک تمرین کرد ولی امیدوار هستیم که به بازی روز سه شنبه برسد.

وی در خصوص دیدار استقلال با الهلال گفت:بازی بسیار سختی در پیش داریم، به نظر من الهلال حتی از الریان و العین بهتر است و سخت‌ترین رقیب استقلال محسوب می‌شود. با وجود اینکه در بازی اول در ریاض مساوی کردند اما فکر می‌کنم تیم بسیار خوبی دارند. ضمن آنکه در بازی با استقلال تماشاگران آنها با اتوبوس به مسقط می‌آیند و این کار را سخت‌ می‌کند هر چی ما هم تماشاگران خودمان را داریم.

عبداللهی در خصوص اینکه آیا اخبار مصدومیت برخی از بازیکنان الهلال را شنیده‌اند یا خیر گفت:بله شنیده‌ایم که آنها چند مصدوم دارند. امروز هم در لیگ عربستان باید به مصاف الشباب بروند که ظاهرا این مسابقه ساعت 20 به وقت تهران برگزار می‌شود.قرار بود ما ساناک را به عربستان بفرستیم اما مربی ما چون اهل کشور چک است باید حتما ویزای داشته باشد که در نهایت این اتفاق نیفتاد.از طرف دیگر وقتی بازی‌ها با فاصله کم برگزار می‌شود طبعا هم حریف مصدوم دارد هم ما. این مسائل طبیعی است اما پزشکان ما هم تلاش زیادی انجام داده‌اند و در این مدت سعی کردند بازیکنان همیشه در شرایط بازی باشند.

وی در خصوص اینکه آیا قرار است از ایران هم تماشاگر به عمان برود گفت:ما در عمان تماشاگران خودمان را داریم و در قطر هم دیدید که تماشاگر داشتیم اما فراموش نکنید عربستان و عمان هم مرز هستند و طبیعتا آنها راحت تر به استادیوم می‌آیند و این کار الهلال را راحت می‌کند. امیدوارم روز سه شنبه با حمایت تماشاگران و دعای مردم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم و نتیجه خوبی بگیریم.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

تعویق یک ساعته مسابقه فوتبال به دلیل پرتاب گاز اشک آور

برنامه لیگ برتر فوتبال ایران

دیدار دوستانه شاگردان برانکو و ماشین سازی تبریز

0 نظر

ارسال نظر

capcha