آخرین وضعیت قطارهای برون‌شهری در بارش برف

آخرین وضعیت قطارهای برون‌شهری در بارش برف

 به گزارش سراج24،صادق سکری در تشریح آخرین وضعیت حرکت قطارها به‌خصوص از مبادی تهران اظهار داشت: از شب گذشته که بارش برف در استان تهران و بسیاری از استان‌های کشور آغاز شد، مجموعه راه‌آهن تلاش کرد که از نظر سیر قطارها مشکلی رخ ندهد.

وی ادامه داد: به‌هرحال بسیاری از جاده‌ها و آزادراه‌های کشور مسدود بود بنابراین راه‌آهن تلاش کرد که پذیرای مسافران در مسیرهای بین شهری باشد.

سکری با رد موضوع یخ‌زدگی سوزن در مسیر ریلی تهران ـ مشهد، گفت: از همین شب گذشته تاکنون 25 قطار وارد ایستگاه تهران شدند که بسیاری از آنها از مبدأ مشهد بوده است.

مدیر کل روابط عمومی راه‌آهن ادامه داد: هیچ قطار برون‌شهری از برنامه حذف نشده است و تنها به دلیل کاهش دید افقی و بارش برف، پذیرش قطارها با تأخیر انجام می‌شود.

وی تأکید کرد: اگر موضوعی به اسم یخ‌زدگی سوزن رخ داده بود،‌ قطعاً هیچ قطاری امکان عبور از روی ریل را نداشت،‌ درحالی‌که در حال حاضر پذیرش قطار در ایستگاه راه‌آهن تهران ادامه دارد.

وی افزود: در راستای ارائه خدمات سریع‌تر به قطارهای برون‌شهری، سیر قطارهای حومه‌ای نیز ادامه دارد، اما اعزام آنها نسبت به قطارهای برون‌شهری کمتر است.

منبع: فارس

 

اخبار مرتبط

پیش‌فروش بلیت قطار برای اربعین از شنبه آغاز میشود

خط یک متروی تهران پنجشنبه آخر سال ۹۶ رایگان است

طرح خروج راه‌آهن از داخل شهر/انتقال پایانه غرب و جنوب به شهر آفتاب

0 نظر

ارسال نظر

capcha