گزینه سرشناس خارجی برای هدایت سپاهان

گزینه سرشناس خارجی برای هدایت سپاهان

به گزارش سراج24، روز گذشته با توجه به توافقی که از سوی سرپرست باشگاه سپاهان و کرانچار برقرار شد، سرمربی کروات از این تیم جدا شد تا تیم فوتبال سپاهان با توجه به نتایج ضعیفی که در این فصل به دست آورد در ادامه به دنبال مربی جدیدی در کادر فنی باشد تا تیم بحران‌زده سپاهان از این شرایط جدا شود.

بعد از ظهر روز گذشته، جلسه کمیته فنی برگزار شد و چند گزینه مد نظر کمیته فنی باشگاه سپاهان از جمله مربیان ایرانی می‌توان به ابراهیم‌زاده که سابقه خوبی در تیم‌های اصفهانی دارد اشاره کرد و همچنین الکساندر نوری مربی ایرانی که سابقه حضور در نیمکت وردربرمن آلمان را در کارنامه خود دارد در حال مذاکره هستند.

شنیده می‌شود که ماگات سرمربی سرشناس آلمانی نیز جزء گزینه‌های خارجی مد نظر کمیته فنی سپاهان است و در حال حاضر مسئولین باشگاه در حال مذاکره با این سرمربی می‌باشد.

همچنین یک گزینه دانمارکی و پرتغالی هم مد نظر باشگاه سپاهان است تا مشخص شود چه برنامه‌هایی دارند. این گزینه‌ها بعد از مذاکره و جلساتی که بین کمیته فنی باشگاه سپاهان برگزار می‌شود بررسی شده و تا آخر هفته قرار است تکلیف سرمربی تیم فوتبال سپاهان مشخص شود.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

پیروزی شاگردان کرانچار مقابل کویتی‌ها

مرحله دوم اردوی آماده سازی ماشین سازی در تهران

دژاگه: دارو بازی در ۳ صحنه می‌توانست ضربه پنالتی به سود ما اعلام کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha