واکنش افشارزاده به مدیرعاملی در سپاهان

واکنش افشارزاده به مدیرعاملی در سپاهان

به گزارش سراج24، شب گذشته بعد از استعفای محسن طاهری مدیرعامل باشگاه سپاهان از سمت خود در فضای مجازی بحث هایی مبنی بر حضور بهرام افشارزاده به جای طاهری مطرح شد.

افشارزاده که چند وقتی است به عنوان مدیر ورزش منطقه آزاد جزیره کیش انتخاب شده در این خصوص اظهار داشت: اصلا چنین خبری صحت ندارد و من مدیرعامل باشگاه سپاهان نمی شوم.

وی در خصوص اینکه اگر مهرعلیزاده مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان از وی  این درخواست را کند چه جوابی می دهد عنوان کرد: من اصلا قبول نمی کنم. امیدوارم هر چه زودتر شرایط سپاهان خوب شود و مدیرلایقی انتخاب شود.

افشارزاده همچنین در خصوص اینکه گفته می شود شاید قطری ها برای برگزاری جام جهانی 2022 از جزایر کیش و قشم برای اسکان مهمان ها و برگزاری تمرین تیم ها کمک بگیرد گفت: صحبت هایی مطرح شده اما هنوز قطری ها برای بازدید به کیش نیامده اند. در منطقه آزاد با مسئولان قطری بابت مسائل تجاری ارتباطات برقرار هست و در مورد این موضوع هم بحث هایی شده اما قرار بود آنها برای بازدید به جزیره بیایند که هنوز خبری نشده است. البته برای اسکان مهمان ها مشکلی در کیش وجود ندارد اما برای تمرین باید زمین تهیه شود. جزیره قشم هم که فعلا این شرایط را ندارد. در هر صورت اگر ای

    ارسال به دبیر

ن اتفاق بیفتد ما استقبال می کنیم.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

جزئیاتی از پرونده تخلفات دیدار سپاهان- پرسپولیس

عملکرد خوب سپاهان اصفهان در فصل نقل و انتقالات تابستانی

جریمه برای تیم های تهرانی و اصفهانی لیگ برتری

0 نظر

ارسال نظر

capcha