فتح‌الله‌زاده برای پسرش هم این شرایط را می‌پسندید؟

فتح‌الله‌زاده برای پسرش هم این شرایط را می‌پسندید؟

به گزارش سراج24، یک روز بعد از حرف های اثرگذار سید حسین حسینی در برنامه 90 ، نوشته ای منتسب به علی فتح الله زاده ، مدیر وقت باشگاه استقلال در زمانی که حسین حسینی در کمپ مرحوم ناصر حجازی با شرایطی سخت زندگی می کرد ، منتشر شد که در آن برنامه و سئوالات عادل فردوسی پور را مذبوحانه نامیده بود. متنی درباره اینکه این بازیکن در زمان او جذب شده و اینکه کلا با این شرایط مالی ، کدام باشگاه برای بازیکنان جوانش خانه می گیرد که استقلال بگیرد و بدتر اینکه در انتهای مطلب با اشاره به واژه پلنگیدن از حاشیه هایی گفته بود که باور ادا شدن چنین واژه هایی از جانب علی فتح الله زاده باور نکردنی است.

اینکه استعدادهای جوان و خوبی حالا به پیشنهاد علیرضا منصوریان ، امیر قلعه نویی یا حتی هوتن قلعه نویی در این سال ها حذب استقلال شده اند که حالا ستاره هایی مثل محسن کریمی ، فرشید اسماعیلی ، حسین حسینی یا امید نورافکن شده اند ، بی شک جای تقدیر دارد. هم از آن مربیان و چهره های فنی و غیر فنی نزدیک به استقلال که این بچه ها را دیده اند و هم از مدیرانی که قراردادها را امضا کرده اند و فتح الله زاده یکی از آن مدیران بوده است اما اینکه که به بهانه بی پولی بازیکنان را از حداقل های اولیه زندگی در کمپ محروم بگذارد ، این حقیقتی دردناک و غیر قابل باور است.

اینکه به سادگی می شده حداقل های لازم را برای شان تدارک دید که قطعا هزینه نجومی به همراه نداشته است. اتفاقی که به هر دلیلی نیفتاده است و امروز باور اینکه فتح الله زاده بگوید عادل فردوسی پور چنین سئوال هایی از حسینی را عمدی پرسیده تا از حمایت هفته قبل مدیر پیشین آبی ها درباره نیامدن استقلالی ها به 90 انتقام بگیرد ، روایتی عجیب است. البته نه عجیبتر از اینکه مثلا آقای مدیر بگوید دستش در آن سال ها تنگ بوده یا مثلا نمی دانسته شرایط زندگی این بچه ها به چه شکلی بوده است و از آنها عذر خواهی کند.آیا واقعا فتح الله زاده این شرایط زندگی را برای پسر خودش می پسندد؟
منبع: خبرآنلاین
 

اخبار مرتبط

نمی گذاریم کسی احساسات هواداران استقلال را جریحه دار کند

حاشیه‌های دیدار تراکتورسازی و استقلال تهران

خاطره بازی با علی دایی؛ ماشینم را دیدم گفتم خدایا چطور زنده ماندم+تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha