ساعی: تغییرات در تکواندو باید عملی باشد

ساعی: تغییرات در تکواندو باید عملی باشد

به گزارش سراج24، هادی ساعی با بیان مطلب فوق گفت: بعد از برگزاری مجمع که با آن شرایط برگزار شد، همه از تغییر و تحول و برنامه های متنوع صحبت می کنند، البته که ایجاد تغییر در تکواندو کشور ضروری است ولی باید دید طرح این موضوع یک شعار است و یا اینکه چقدر به واقعیت نزدیک می شود.

وی ادامه داد: تغییرات در تکواندو باید از پولادگر آغاز شود. رئیس فدراسیون در کنار تغییر در سیاست کاری خود، باید در اخلاق، رفتار و نوع برخورد خود تغییرات کلی ایجاد کند. اگر قرار باشد وی به همان شیوه چند سال قبل پیش برود، بعید می دانم اتفاق خاصی بیفتد.

دارنده سه مدال طلا و برنز المپیک در مورد شرایط همکاری با فدراسیون هم گفت: الان بحث «هادی ساعی» نیست و من به تنهایی نمی توانم کاری کنم. فدراسیون و شخص پولادگر اگر خواهان ایجاد تغییرات اساسی در تکواندوست، باید شرایط حضور همه منتقدان را فراهم کند.

ساعی ادامه داد: موضع من در تکواندو شخصی نبوده که الان بخواهم برای همکاری خود شرط بگذارم. هدف من و اغلب منتقدان رشد و پیشرفت تکواندوست و اگر سخنی هم در این مورد به میان آمده فقط برای تحقق این هدف بوده است. افراد دلسوز و توانمند متعددی بیرون از مجموعه تکواندو هستند که اگر خواهان برون رفت از شرایط فعلی هستند باید شرایط همکاری با آنها و بهره بردن از این توانمندیهای فراهم شد.

ساعی در پایان گفت: ادامه روند فعلی تکواندو کشور را با چالشی بزرگ مواجه خواهد کرد که بازیهای آسیایی، قهرمانی جهان و المپیک پیش رو تحت تاثیر قرار خواهد داد. امیدوارم مسئولان فدراسیون در واقعیت به دنبال تغییر باشند نه آنکه با شعار به فکر جلب نظر افکار عمومی بوده و در انتها راه خود را بروند.
منبع: مهر
 

اخبار مرتبط

کرمی: پیش زمینه قهرمانی اخلاق حرفه‌ای است

برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو مردان

برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو مردان

0 نظر

ارسال نظر

capcha