آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور

به گزارش سراج24، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در ورودی کلانشهر تهران در آزادراه‌های قزوین ـ کرج و کرج ـ تهران محدوده‌های ترمینال شهید کلانتری، پل فردیس، پل کلاک و گرمدره سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: ترافیک در محور پاکدشت ـ تهران نیز نیمه‌سنگین گزارش شده است.

وی به محدودیت تردد در محور رشت ـ قزوین که از روز گذشته شروع شده است، اشاره و بیان داشت: تا ششم ماه جاری روزهای شنبه از ساعت 12 تا 17، یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه در بازه زمانی 8 تا 17 و روزهای چهارشنبه 8 تا 12 محدودیت تردد در باند جنوبی محور رشت ـ قزوین محدوده تونل قدیم منجیل اجرا می‌شود و تردد از کنارگذر تونل امکانپذیر است.

این مقام ارشد راهور ناجا به بارش باران در اغلب محورهای استان‌های مازندران و گیلان پرداخت و گفت:‌در محور زنجان ـ طارم در استان زنجان، محور باشماق در استان کردستان و سردشت ـ مهاباد در آذربایجان غربی بارش باران جریان دارد.

سرهنگ رحمانی به مه‌گرفتگی و کاهش دید افقی در بندر میناب و محور رودان در استان هرمزگان اشاره و خاطرنشان کرد: محورهای کلاله،‌ مراوه‌تپه در استان گلستان نیز مه‌گرفتگی و کاهش دید دارد.

وی خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

باران دختر ۸ ساله مهاجرانی آزاد شد+تصاویر

نمایشگاه کتاب و نفت و گاز، تهران را قفل کرد

آخرین وضعیت بارش برف و باران در کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha