تاکید جهرمی بر ضرورت حفظ اطلاعات کاربران توسط اپراتورها

تاکید جهرمی بر ضرورت حفظ اطلاعات کاربران توسط اپراتورها
به گزارش سراج24، محمدجواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - امروز در همایش سراسری مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت‌های تابعه با تجلیل از مدیران این وزارتخانه در دوره چهار ساله دولت یازدهم اظهار کرد: در این دوره شاخص‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات رشد بی‌نظیری در حوزه‌های پهن باند، ایجاد اشتغال، تسهیل مقررات، تثبیت ساختار وزارت ارتباطات داشتند که توسط مدیران توانمند این وزارت رقم خورد.
 
او با بیان اینکه هر زمانی ضرورت‌های خود را دارد گفت: در چهار سال دولت دوم تیم جدیدی برای توسعه حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات لازم بود و نیازمندیم تا در این عرصه مدیرپروری انجام شود تا در دوره بعدی کار را به جوانان بسپاریم.
 
وی ادامه داد: بنا داریم که از معاونان و مدیران مجموعه وزارت ارتباطات برای انجام امور استفاده کنیم. همچنین استفاده از ظرفیت جوانان و بانوان را در برنامه داریم.
 
آذری جهرمی با انتقاد از برخی اقدامات اپراتور‌ها در زمینه در اختیار گذاشتن اطلاعات کاربران در اختیار شرکت‌های تبلیغاتی گفت: اپراتور بی‌جا می‌کند اطلاعات مشتریانش را در اختیار دیگران می‌گذارد. حتی خودشان هم نباید از این اطلاعات استفاده کنند.

اخبار مرتبط

قیمت اینترنت در سال 98 افزایش خواهد یافت؟

بسته‌های بلند مدت اینترنت تلفن همراه با دستور وزیر به حالت اول بازگشت

مهلت ۴۸ساعتی وزیر ارتباطات به اپراتورهای تلفن همراه+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha