مرگ ۲ کارگر در یک شرکت قارچ در دزفول

مرگ ۲ کارگر در یک شرکت قارچ در دزفول
به گزارش سراج24، مدیر عامل شرکت قارچ جلگه دز با تشریح حادثه مرگ ۲ تن از کارگران این شرکت گفت خبر از مرگ یک کارگر پیمانکار بر اثر سقوط در استخر مخصوص مواد مصرفی خبر داد.
 
مدیر عامل شرکت قارچ جلگه دز با تشریح حادثه مرگ ۲ تن از کارگران این شرکت گفت:علاوه بر مرگ یک کارگر پیمانکار بر اثر سقوط در استخر مخصوص مواد مصرفی این شرکت، کارگر دیگری که برای نجات وی وارد استخر شده بود جان باخت.
 
غلامعلی اسلامی زاده گفت: یک قسمت در شرکت قارچ وجود دارد که مواد لازم برای کشت قارچ در آنجا فرموله می‌شود که حاوی کلش گندم، کود مرغ و پودر سنگ گچ خام است که این محل باید برای تخمیر آبگیری و اشباع شود.
 
وی با بیان وجود چند نقطه زباله گیر در این بخش قبل از اتصال به استخر افزود: نقاط زباله گیر مرتب باید تمیز شود که با وجود توصیه‌های ایمنی که بار‌ها تذکر داده شده همچنین برگزاری کلاس‌های آموزشی لازم برای کارگران، نقاط زباله گیر مذکور تمیز نشده و زباله وارد آن شده بود.
 
اسلامی زاده افزود:در حادثه یکشنبه شب یکی از کارگران پیمانکاری شرکت در حال تمیز کردن نقاط زباله گیر مذکور به دلیل نامعلومی در استخر سقوط کرده و فوت می‌کند ضمن اینکه یکی دیگر از کارگران نیز که برای کمک به وی وارد استخر شده بود نیز جان باخته است.
 
وی اظهار کرد:دیگر کارگرانی که شاهد حادثه بودند به منظور کمک قصد ورود به محل را داشتند که برای جلوگیری از تلفات بیشتر از ورود آن‌ها جلوگیری شد در غیر اینصورت شاهد تلفات بیشتری بودیم.
 
اسلامی زاده با بیان اینکه هنوز علت دقیق مرگ این دو کارگر مشخص نیست گفت: ممکن است این کارگران بر اثر سقوط در استخر و یا گارگرفتگی گاز‌های متصاعد شده ناشی از تخمیر جان باخته باشند که علت آن توسط پزشکی قانونی بررسی خواهد شد.
 
حدود ساعت ۱۷:۴۷ دقیقه دیروز یکشنبه غرق شدن ۲ کارگر شرکت قارچ به اورژانس ۱۱۵ دزفول گزارش شد که نیرو‌های اورژانس با اعزام به منطقه متوجه شدند این ۲ کارگر پیش از رسیدن آمبولانس جان باخته اند.
 
انتهای پیام/پ

اخبار مرتبط

توزیع 12 هزار سبد معیشتی بین کارگران ساختمانی در ایام کرونا

حداقل و حداکثر عیدی امسال کارگران چقدر است؟

جزئیات افزایش ۲۵ درصدی دستمزد کارگران در سال ۹۸

0 نظر

ارسال نظر

capcha