آیت الله خاتمی: هر چه بتوانیم به برد موشک های خود اضافه می کنیم

آیت الله خاتمی: هر چه بتوانیم به برد موشک های خود اضافه می کنیم

به گزارش سراج24، آیت الله سیداحمد خاتمی خطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه های امروز اظهار کرد: شاکله نظام سیاسی با رهبر شکل می گیرد؛ اگر رهبری در هر نظام سیاسی آسیب ببیند، شاکله آن جامعه به هم می خورد.
 
وی افزود: نخ تسبیحی که مهره ها را دور هم قرار می دهد رهبر جامعه است؛ اگر آسیب ببیند، دانه ها از هم متفرق شده و دیگر قابل اجتماع نخواهند بود.
 
آیت الله خاتمی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ما بر پایه انقلاب فرهنگی شکل گرفت؛ فرهنگی به نام فرهنگ ستم شاهی فروریخت و جای آن فرهنگ اسلامی قرار گرفت.
 
وی تصریح کرد: اگر دشمنان بتوانند جابه جایی صورت بدهند و فرهنگ اسلامی جایش را به فرهنگ دیگران بدهد، تردید نکنید که فرهنگ اسلامی آسیب دیده است.
 
آیت الله خاتمی با اشاره به پدیده ناتوی فرهنگی و تهاجم فرهنگی گفت: این پدیده ها برای درک این خطر و خطرناک بودن این رخنه است. نقش اول در این عرصه را علما و نخبگان و فرهیختگان دارند.
 
وی اضافه کرد: فرهیختگان و نخبگان نباید در برابر انحراف فرهنگ آرام بگیرند. اقتدار دیگران برای تجاوزگری است اما اقتدار ما برای بازدارندگی است.
 
خطیب موقت نماز جمعه تهران تاکید کرد: برای اینکه گرگ های مستکبر خیال تجاوز را به خود ندهند، موشک می سازیم و هر چه بتوانیم به برد موشک های خود اضافه می کنیم تا خواب راحت از چشم کاخ سفیدنشینان گرفته شود.
 

اخبار مرتبط

اثر انگشت با استامپ در انتخابات حذف شد

آقای روحانی! آیا تدبیر اداره کشور گران کردن ارز بود؟

امیدوارم بتوانیم در مجلس برای رفع تبعیض‌های ناروا کاری کنیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha