ردپای عروس در اسید پاشی به مادرشوهر

ردپای عروس در اسید پاشی به مادرشوهر

به گزارش سراج24، دراین واقعه هولناک که اواخر مرداد امسال دریکی ازمحله‌های غرب تهران رخ داد، زن 73 ساله‌ای هنگام بازگشت به خانه‌اش هدف اسیدپاشی دومرد موتورسوار قرارگرفت.آنها که کلاه ایمنی به سرداشتند زن سالمند را هنگام بازگشت ازمطب پزشک هدف قرارداده وگریخته بودند.این زن بلافاصله با کمک همسایه‌ها به بیمارستان انتقال یافت و معاینات نشان داد که او دچار 12 درصد سوختگی شده است.با گزارش این اسیدپاشی، تحقیقات تخصصی بازپرس محسن مدیرروستا و کارآگاهان پلیس تهران دراین باره آغاز شد.

دختر و پسراین زن، همسایه‌شان را عامل اسیدپاشی معرفی کردند اما در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد مرد جوان در این ماجرا نقشی نداشته است. در ادامه ردپای عروس این زن به نام ماهرخ در اسیدپاشی به‌دست آمد و بعد هم مشخص شد که ماهرخ با یک مرد سبزی فروش در ارتباط بوده است.با به‌دست آمدن سرنخ‌ها، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت ماهرخ و مرد سبزی فروش را صادر کرد، اما آنها در تحقیقات اولیه منکر اسیدپاشی بودند.

روز گذشته دو متهم برای چندمین بار به دادسرا منتقل شدند. ماهرخ که در تحقیقات همچنان منکر اسیدپاشی بود، گفت: من کسی را برای اسیدپاشی اجیر نکرده‌ام و هرگز به مرد سبزی فروش هم نگفته‌ام که روی مادرشوهرم اسید بپاشد.ازسوی دیگر مرد سبزی فروش گفت: من اسیدپاشی را قبول ندارم اما ماهرخ تلفن همراه و سیمکارتی به من داده و از من خواسته بود برای مادرشوهرش مزاحمت ایجاد کنم.

این درحالی بود که قربانی اسیدپاشی در مواجهه با مرد سبزی فروش، او را به‌عنوان عامل اسیدپاشی معرفی کرد و گفت: قبل از حادثه چشم هایم سالم بود اما بعد از اسیدپاشی، چشم هایم مشکل پیدا کرده است. شخصی که آن شب دیدم همین مرد سبزی فروش است.

باتوجه به اظهارات جدید مرد سبزی فروش و قربانی اسیدپاشی، تحقیقات در این خصوص وارد مرحله تازه‌ای شد.
منبع: روزنامه ایران
 

اخبار مرتبط

فیلم| طنز سیاسی «چسب زخم»

نخستین زن محجبه در کنگره آمریکا؛ آن‌چه باید درباره «الهان عمر» بدانید

عروس‌های فریب‌خورده داعش به معضلی بزرگ بدل شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha