کوشکی:

کار قالیباف فداکاری بزرگی است/در روزهای آینده شاهد احساسی‌تر شدن تبلیغات جریان دولت برای جلوگیری از ریزش آرای آنها خواهیم بود

کار قالیباف فداکاری بزرگی است/در روزهای آینده شاهد احساسی‌تر شدن تبلیغات جریان دولت برای جلوگیری از ریزش آرای آنها خواهیم بود
به گزارش سراج24،صادق کوشکی کارشناس مسائل سیاسی  با اشاره به اعلام حمایت قالیباف از رئیسی، اظهار داشت: قطعا کاری که وی انجام داد فداکاری بسیار بزرگی به حساب می‌آید؛ زیرا قالیباف خود را به عنوان یکی از اصلی ترین رقبای جریان دولت در میان مردم مطرح کرده بود و به عنوان یکی از کاندیداهای پیروز جریان انقلاب به حساب می‌آمد.

وی، گفت: قالیباف به دلیل ارزش‌های اعتقادی خود برای دفاع از جریان انقلابی کنار رفت و این به معنای این است که برای فرزندان انقلابی، قدرت طلبی هدف نیست و حاضر هستند برای نظام، انقلاب و مردم از بهترین موقعیت‌های خود بگذرند.

کوشکی در ادامه، عنوان کرد: این اقدام قطعا به مردم نشان می‌دهد که جریان انقلابی به دنبال کسب قدرت نیست و دغدغه آنها خدمت به مردم و مستضعفین است.

کارشناس مسائل سیاسی، تصریح کرد: بدون شک فداکاری قالیباف برای حمایت از جریان انقلابی و کمک برای تغییر وضع موجود، شک سنگینی به رقبای انتخاباتی وی وارد می‌کند که در روزهای آینده موجب ریزش جدی آرای مردم از آنها خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه آقای روحانی و تیم همراهش در روزهای آینده هرکاری را برای حفظ آرای مردمی از خود انجام می‌دهند، بیان کرد: قطعا این خبر موجب دستپاچگی رقبای جریان دولت خواهد شد و تبلیغات انتخاباتی آنها در روزهای آینده تندتر، احساسی‌تر و بدون منطق خواهد شد و همین اضطراب، موجب ریزش بیشتر آرای مردم خواهد شد.

کوشکی در پایان، گفت: این اقدام قالیباف موجب تندتر شدن موج جریان انقلابی و قوت گرفتن آنها می‌شود و انگیزه آنها برای تغییر وضع موجود را محکم‌تر می‌کند؛ این هم‌افزایی بین جریان های انقلابی قطعا موجب خواهد شد که نتیجه مطلوبی برای مردم و تغییر جدی در وضع فعلی کشور ایجاد شود.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

نیروهای جهادی را برای حل مشکلات روستا بسیج می‌کنم

شهید سلیمانی اجازه نمی‌داد حفظ جان اثری بر رسالتش بگذارد

مسئولان به فکر ترویج انقلاب اسلامی از طریق عملکردشان باشند

0 نظر

ارسال نظر

capcha