بلوک‌باشی:

با تلاش‌های مستمر و اردو‌های شبانه‌روزی تاریخ‌ساز شدیم/ در دیدار با ایتالیا تمام دنیا ناداوری علیه ما را دید

با تلاش‌های مستمر و اردو‌های شبانه‌روزی تاریخ‌ساز شدیم/ در دیدار با ایتالیا تمام دنیا ناداوری علیه ما را دید

به گزارش سراج24،بلوک باشی پس از کسب عنوان سومی جام جهانی‌  ‌گفت: با تلاشهای مستمر و اردوهای شبانه روزی، تاریخ ساز شدیم. هدفمان حضوردر فینال مسابقات بود که متاسفانه این امر رخ نداد اما توانستیم با کسب عنوان سومی جهان تاریخ ساز شویم و برای کشور خود افتخار آفرینی کنیم. برای کسب این مقام مهم، مسئولان فدراسیون و بسیاری افراد کمک کردند که از آنها به خاطر حمایت‌هایشان تشکر می کنم.

وی ادامه داد: به دست آوردن عنوان سومی جهان، پیش زمینه ای برای قهرمانی در جهان در دوره های آتی خواهد بود.

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی درباره دیدار برابر ایتالیا گفت: در مرحله گروهی با ایتالیا بازی کرده و یک باخت مصلحتی آوردیم تا به برزیل نخوریم. اما در دیدار رده‌بندی تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا به حقمان برسیم. در بازی با تاهیتی نیز ابتدا این تیم را شکست داده بودیم اما همه چیز دست به دست هم داد تا نتوانیم به فینال راه یابیم.

وی گفت: درباره بازی شب گذشته نیز تمام دنیا شاهد بودند که داوری علیه ما بود و همه چیز به نفع ایتالیا، اما با یک بازی حساب شده این تیم قدرتمند را شکست دادیم و سوم جهان شدیم.

بلوک‌باشی ادامه داد: امیدوارم از این پس به فوتبال ساحلی بیشتر بها داده شود و نگاه ها به فوتبال ساحلی تغییر کند. ما پتانسیل بالایی برای به دست آوردن مقام قهرمانی و یا نایب قهرمانی در جهان را داریم و این امر زمانی رخ می دهد که حمایت‌ها در همه سطوح ورزش کشور از این رشته بیش از پیش شود.

وی در پایان ضمن تبریک به احمدزاده و حسینی گفت: تیم ایران مستحق کسب جوایز جام جهانی بود. به احمدزاده که بیش از 10 سال برای این تیم زحمت کشیده و به حسینی که از هیچ تلاشی برای حفاظت از دروازه ایران دریغ نکرد و عنوان بهترین‌های جام جهانی را کسب کردند، تبریک می‌گویم.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

ژاپن ۱ - ایتالیا ۳

عنوان سومی اکوادور در جام جهانی جوانان

ایتالیا ۳ - ۰ آلمان ۰

0 نظر

ارسال نظر

capcha