با صدور بیانیه‌ای

دولت «رئیسی» متشکل از افراد متعهد، متخصص و راستگو خواهد بود/ 890 پزشک متخصص از «رئیسی» حمایت کردند+ اسامی

دولت «رئیسی» متشکل از افراد متعهد، متخصص و راستگو خواهد بود/ 890 پزشک متخصص از «رئیسی» حمایت کردند+ اسامی

به گزارش سراج24،جمعی از اعضای جامعه پزشکی با صدور بیانیه‌ای از حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی اعلام حمایت کردند. 

در این بیانیه آمده است: اکنون در برهه ای حساس از تاریخ انقلاب اسلامی قرار داریم. مبارزه با فساد، بیکاری روز افزون و رکود اقتصادی در سطح جامعه، بهبود وضعیت نابسامان معیشت مردم، برخورداری آحاد مردم از منابع کشور و کم کردن فاصله طبقاتی تشدید یافته در چندسال اخیر، نیاز به دولتی دارد از جنس مردم و همراه با مردم که طعم محرومیت را مانند اکثریت مردم جامعه چشیده باشد. احترام به نقد منصفانه، اجتناب از ایجاد تنش های سیاسی و دوری از آن، تعامل مثبت در سطح ملی و بین المللی، راستگویی و عدالت محوری و تکیه بر تمامی توان داخلی برخاسته از آحاد مردم جامعه باید از خصوصیات دولت منتخب باشد. این امر میسر نخواهد بود مگر دولتی زمام امور کشور را در دست گیرد که اعضای آن در طی سال های گذشته ثابت کرده باشند که منافع مردم را به منافع فردی و گروهی ترجیح می دهند و اعتقاد قلبی به ایجاد عدالت و فرصت های برابر را در جامعه دارند.

این بیانیه می‌افزاید: دولتی می‌خواهیم که با نگاه به درون کشور، از ظرفیت‌های بالقوه جمعیت جوانان کشور، حداکثر بهره برداری را بنماید. دولتی می خواهیم که در معاملات بین المللی ضمن تعامل سازنده و مثبت با دنیا، منافع و عزت و شرف ملت ایران را که حاصل خون صدها هزار شهید است حفظ نموده و با تمام وجود از آن پاسداری نماید.

این بیانیه تاکید کرده است: دولتی مورد حمایت ماست که نگاه همه جانبه به سلامت جامعه داشته باشد و سلامت را برای همه آحاد کشور و به خصوص قشر مستضعف تامین نماید. در تمام دستگاه های اجرایی کشور سلامت مردم را در اولویت قرار دهد و امور زیربنایی سلامت یعنی ایجاد عدالت در توزیع امکانات سلامت برای آحاد مردم، ایجاد و ارتقاء فرصت های  آموزشی و پژوهشی برابر، عدالت در پرداخت های جامعه پزشکی، اصلاح سبک زندگی مردم  و بازگرداندن اعتبار جامعه پزشکی در اولویت های دولت منتخب باشد.

در این بیانیه تصریح شده است: ما ضمن احترام به تمام کاندیداهای ریاست جمهوری، همراه و هنگام با تشکیل ستادهای سلامت، حامی حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای رئیسی، در اقصی نقاط کشور، ضمن ترغیب تمام مردم و به خصوص خدمتگذاران حوزه سلامت شامل کلیه اعضای هیئت علمی، پزشکان، دندانپزشکان، روان شناسان، داروسازان، پیراپزشکان، پرستاران، ماماها و سایر اقشار جامعه پزشکی برای رای دادن به ایشان تلاش خواهیم کرد و اطمینان داریم اعضای دولت ایشان افرادی مومن، پرتلاش، متعهد، متخصص، راستگو، درستکار، خوشنام و از بطن مردم خواهند بود.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

دولت و مجلس می‌توانند گام‌های ماندگاری برای رفع مشکلات بردارند

مخبر مصوبه تهاتر مطالبات و بدهی‌های شرکت مپنا با دولت را ابلاغ کرد

حاشیه پردازی‌ها خللی در اراده دولت برای خدمت به مردم ایجاد نمی‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha