انتقاد صریح بازیگر سینما از مافیای پشت پرده و محتوای شبهه آلود فیلم‌ها

 انتقاد صریح بازیگر سینما از مافیای پشت پرده و محتوای شبهه آلود فیلم‌ها

به گزارش سراج24 ، حمید گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون  باحضور در برنامه «دورهمی» از فضایی که بر سینمای این سال‌های ایران حاکم شده است انتقاد کرد.

وی با اشاره به این که دوست دارد یک سوپر استار سینما باشد گفت: سوپر استار باید همانند شما خوشتیپ، خوش صدا و خوش لباس باشد و مردم از او خوششان بیاید.

گودرزی با اشاره به غیبت خود در سال‌های اخیر در سینما و تلویزیون از باندبازی حاکم بر فضای هنری خبر داد و گفت: در دهه هشتاد که ما در سینما بازی می‌کردیم، مردم روی پرده سینما آدم‌های خوشتیپ و با کلاس می‌دیدند که شخصیت قهرمانی داشتند و چهار تومان پول بلیت می‌دادند، در آخر هم با حال خوب از سینما بیرون می‌آمدند. در مقابل امروزه یک سری آدم‌های کثیف و چرک که با زیر پیراهن بازی می‌کنند و فقط فریاد می‌زنند و رگ گردنشان را باد می‌کنند، ستاره هستند و مخاطبان هشت تومان پول بلیت می‌دهند و زمانی که از سینما بیرون می‌آیند ناراضی هستند.

این بازیگر سینما با انتقاد از محتوای شبهه‌برانگیز برخی از فیلم‌ها گفت: نویسندگان ما هم که فیلمنامه سریال‌های ترکیه‌ای را که همه به موضوع خیانت می‌پردازند، کپی می‌کنند و از روی آن فیلم می‌سازند؛ آثاری که نیاز جامعه ما نیست و باعث ایجاد نارضایتی در بین خانواده‌ها و جامعه می‌شود. زن و شوهرها به همه شک دارند. امروز سینمای بی‌قهرمان مد شده است و این خیلی به نظرم برای سینما بد است.

اخبار مرتبط

مستند سینمایی «کمیته» رونمایی می‌شود

کارگردانان ۲۹۷ فیلم متقاضی شرکت در جایزه شهید آوینی

نمایش بزرگ «محشر» به صحنه می‌رود

0 نظر

ارسال نظر

capcha