سردار فضلی:

پیش‌بینی بازدید ۷ میلیون زائر سرزمین نور از مناطق عملیاتی/ حرکت انقلابی راهیان نور خواب را از چشمان دشمنان ایران ربوده است

پیش‌بینی بازدید ۷ میلیون زائر سرزمین نور از مناطق عملیاتی/ حرکت انقلابی راهیان نور خواب را از چشمان دشمنان ایران ربوده است

به گزارش سراج24،سردار علی فضلی با حضور در یادمان شهدای هویزه به بازدید از فعالیت‌های انجام شده در اولین یادمان شهدای جنگ تحمیلی در ایران پرداخت.

وی اظهار کرد: خدمت در سرزمین‌های نور توفیق می‌خواهد، برخی از خادمان شهدا هم توفیق شهادت نصیبشان شده است، به جرات می‌توانم بگویم که شهدای مدافعان حرم یا از دست اندرکاران و یا از زائران راهیان نور بودند.

وی ادامه داد: امروز اقشار مختلف کشور چون اساتید دانشگاه، فرهنگیان، دانشجویان، دانش آموزان از شهرهای مختلف به مناطق عملیاتی میروند، شهدای جنگ تحمیلی از آنان میزبان و استقبال خواهند کرد، باید قدردان این توفیق باشیم.

سردار فضلی با تشریح برخی اقدامات در ایام راهیان نور گفت:  76 هزار نفر مدیر کاروان، 22هزار و 500 راوی، 26 هزار مبلغ و روحانی، 40 هزار خادم  در قالب 4 قرارگاه تخصصی کادر انقلاب اسلامی در راهیان نور را تشکیل می‌دهند.

وی اذعان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم از ابتدای اردیبهشت 95 تا آخر فروردین 96، بیش از 7میلیون نفر از این مناطق بازدید به عمل آورند.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در پایان بیان داشت: حرکت انقلابی و مردمی راهیان نور خواب را از چشمان دشمنان ایران ربوده است.

گفتنی است وی علاوه بر آشنایی با فعالیت هایی یادمان هویزه با حضور در سینما سنگر که اقدام به پخش فیلم های جشنواره عمار می کند پای درد دل دست‌اندرکاران آن نشست.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

تصاویر/ تجلیل از شهدای فتح خرمشهر در مسجد مسلم ابن عقیل تهران

اثربخشی راهیان نور به دلیل توحید عملی نهفته در آن است

روایت‌گری شهردار تهران در راهیان نور

0 نظر

ارسال نظر

capcha