سردار ساجدی‌نیا خبر داد

دستگیری سارقان مسلح بانک پاسارگاد

دستگیری سارقان مسلح بانک پاسارگاد

به گزارش سراج24،سردار حسین ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ در تشریح جزئیات دستگیری سارقان خودروی حمل پول بانک پاسارگاد که پنجشنبه به وقوع پیوسته است، اظهار داشت: در عملیات شب گذشته سارقان محموله این بانک در چند نقطه کشور شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تشریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع و این امر که سارقان به صورت زیرکانه عمل کرده و هیچ ردی از خود به جا نگذاشته بودند، دستگیری این افراد سریعاً در دستور کار قرار گرفت و همان شب 2 نفر از سارقان شناسایی شدند.

وی افزود: در این سرقت 6 نفر دخیل بودند که 2 نفر عامل اصلی و 4 نفر عامل عملیاتی بودند. 4 نفر پس از انجام سرقت به استان‌های غربی، مرکزی، شمالی و شمال‌شرقی گریخته بودند و حتی در حال انجام طراحی برای سرقت دیگری از بانک پاسارگاد بودند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: 2 نفر از عوامل اصلی این سرقت کارمند بانک و حراست بانک پاسارگاد بوده‌اند.

ساجدی‌نیا افزود: این افراد 900 میلیون تومان از محموله بانک به سرقت برده بودند که 550 میلیون آن را هنوز خرج نکرده بودند؛ یک ماشین نیز با این پول خریده بودند که آن نیز توقیف شد و مابقی پول را بین خود تقسیم کرده بودند.

وی به زیرکی سارقان اشاره و بیان داشت: این افراد حتی دوربین‌ها را قطع کرده بودند و ماشین حمل پول بدون فرد مسلح بود.

این مقام ارشد انتظامی در مورد زنی که در دستگیری مجروح شده است، گفت: این خانم همسر یکی از سارقان است، همچنین 2 نفر از 6 نفر عوامل سرقت مجروح شده و در بیمارستان حضور دارند.

سردار ساجدی‌نیا با بیان این مطلب که تمام خودروهای بانک‌ها باید به افراد مسلح مجهز باشند، خاطرنشان کرد: 4 نفر از عوامل این سرقت سابقه‌دار بوده‌اند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

چرا سارقان سلبریتی‌ها زودتر دستگیر می‌شوند؟

دستگیری سارقان سریالی خودپردازها

سرقت دستگاه خودپرداز با ۷۰۰ میلیون تومان موجودی

0 نظر

ارسال نظر

capcha