دیدار برخی اعضای «فراکسیون امید» با یکی از سران فتنه

 دیدار برخی اعضای «فراکسیون امید» با یکی از سران فتنه

به گزارش سراج24، محمدصادق حسنی عضو فراکسیون امید ، با تأیید خبر دیدار شب گذشته برخی اعضای فراکسیون امید با یکی از سران فتنه، گفت: شب گذشته(8 اسفند) حدود ساعت 7 شب این دیدار انجام شد.

وی در پاسخ به این پرسش که چه مسائلی در این دیدار مطرح شد؟ گفت: فراکسیون سخنگو دارد. ما تعدادی از اعضای فراکسیون بودیم که به دیدن رئیس دولت اصلاحات رفتیم و اگر قرار باشد هر کسی هر چه می‌خواهد بگوید درست نیست و جزئیات را از سخنگو بپرسید.

حسنی تنها به گفتن این جمله بسنده کرد که این دیدار به مناسبت سالگرد انتخابات مجلس دهم بود.

تاکنون تلاش خبرنگاران تسنیم برای برقرار کردن تماس با سخنگوی فراکسیون امید بی‌نتیجه مانده و اعضای هیئت‌رئیسه این فراکسیون نیز حاضر به صحبت‌ کردن در این‌ باره نشده‌اند.

دیدار اعضای فراکسیون امید با یکی از سران فتنه در حالی به بهانه سالگرد انتخابات مجلس دهم انجام شده که روال طبیعی تجدید میثاق‌ها و گرامیداشت سالگردها معمولاً در حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

هفتم اسفندماه سال جاری، مصطفی کواکبیان عضو شاخص فراکسیون امید در تذکر شفاهی در مجلس از عدم زیارت مرقد امام توسط مهمانان کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین انتقاد کرده و گفته بود: "من درخواست داشتم که ای کاش همه این عزیزان مقاومت، جبهه‌ها، سازمان و روسا، سری هم به مرقد مطهر امام راحل می زدند."

اخبار مرتبط

‌نمی‌توانیم بگوییم چند نفر تایید صلاحیت می‌شوند/ منعی برای حضور بانوان در انتخابات ریاست جمهوری وجود ندارد

انتخاب قوی / ایران قوی

انتخاب اصلح/عدالت خواه و ضد فساد

0 نظر

ارسال نظر

capcha