معاون دبیرکل جبهه دموکراتیک فلسطین در کنفرانس حمایت از انتفاضه:

حمایت ایران از فلسطین باعث شد مبارزه ما برای آزادسازی قدس بیشتر شود/ ایران پایتخت پایداری و مقاومت علیه آمریکاست

حمایت ایران از فلسطین باعث شد مبارزه ما برای آزادسازی قدس بیشتر شود/ ایران پایتخت پایداری و مقاومت علیه آمریکاست

به گزارش سراج24،فهد سلیمان معاون دبیرکل جبهه دموکراتیک آزادی فلسطین ظهر امروز در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین که در سالن اجلاس سران تهران در حال برگزاری است، طی سخنانی اظهارداشت: من از همه کسانی که در این کنفرانس شرکت کرده‌اند می‌خواهم که با ملت فلسطین و مقاومت آن همراهی کنید.

وی افزود: وقتی می‌گوییم اجازه بدهید و شرکت و در صحنه حضور پیدا کنید به این معناست که در این اجلاس از فلسطین حمایت شود. ما همواره باید این آرمان را مد نظر قرار دهیم. 

معاون دبیرکل جبهه دموکراتیک آزادی فلسطین همچنین با بیان اینکه از ایران به خاطر حمایت‌های ویژه‌اش از فلسطین تشکر می‌کنیم، عنوان کرد: این حمایت باعث شد ما همواره به مبارزه خود در راستای آزادسازی قدس تلاش بیشتری داشته باشیم.

وی ادامه داد: فلسطینی‌ها همواره علیه دشمن خونین خود یعنی رژیم صهیونیستی حملات خود را ادامه خواهند داد، همیشه خطر اقدامات رژیم صهیونیستی وجود داشته است لذا ما مبارزات خود را علیه این رژیم ادامه می‌دهیم.

معاون دبیرکل جبهه دموکراتیک آزادی فلسطین همچنین تصریح کرد: با توجه به سخنرانی‌هایی که مسئولان فلسطینی در این کنفرانس داشتند مشخص شد که همه ما بر یک موضوع هم‌عقیده هستیم و آن دفاع از مسئله فلسطین است لذا کسانی که در سخنان خود تغییرات راهبردی منطقه و در اصل جمهوری اسلامی، سوریه و فلسطین را مورد چالش قرار می‌دهند بدانند که این مسائل ما را بیشتر بر آن می‌دارد که از جایگاه فلسطین به روشنی و بیشتر سخن بگوییم.

وی با بیان اینکه خطرات رژیم صهیونیستی دائمی است و ما آنها را احساس می‌کنیم، گفت: البته این خطرات تنها شهرک‌سازی و اشغالگری نیست بلکه سیاست‌های انضمام و سازشکارانه‌ای است که این رژیم اقدامات خود را ادامه دهد چرا که از این طریق می‌خواهد اراضی زیادی را برای خود داشته باشد.

معاون دبیرکل جبهه دموکراتیک آزادی فلسطین با تاکید بر اینکه ما همه از یک مکتب هستیم، گفت: مهمترین اولویت‌های این اجلاس نه فقط حمایت از انتفاضه بلکه مشارکت برای بهبود شرایط فعلی است.

وی در بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان کرد: ایران پایتخت پایداری و مقاومت علیه ایالت متحده آمریکا است.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

شرارت و حماقت ۳ گاو و انتفاضه چهارم

ایوانکا ترامپ: برای آینده ائتلاف دعا می‌کنیم

آغاز مراسم مقدماتی انتقال سفارت به قدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha