انتشار جلد دوم خاطرات شهید ابراهیم هادی/ عرضه آثار در فراکتاب

انتشار جلد دوم خاطرات شهید ابراهیم هادی/ عرضه آثار در فراکتاب

به گزارش سراج24 ، «سلام بر ابراهیم» کتابی است که در قالب زندگینامه‌ای مختصر و 69 خاطره درباره شهید بزرگوار و مفقود الاثر ابراهیم هادی منتشر شده است. این نوشتار حاصل بیش از 50 مصاحبه از خانواده، یاران و دوستان آن شهید است که همگی نگارنده را در گردآوری این مجموعه ارزشمند یاری رساندند.

پس از تعامل با مؤسسه شهید ابراهیم هادی، نسخه دیجیتال این کتاب در فراکتاب عرضه شده است. این کتاب یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های چندماه اخیر است که تا پایان تعطیلات نوروز 96 با 35 درصد تخفیف نسبت به نسخه چاپی با قیمت 4800 به مخاطبان فراکتاب عرضه خواهد شد. همچنین از 22 بهمن سال جاری جلد دوم این کتاب نیز وارد بازار کتاب شده است.

شهید هادی در یکم اردیبهشت ماه سال 36 دیده به جهان گشود و پس از 27 سال زندگی پر فراز و نشیب، در عملیات والفجر مقدمّاتی در منطقه فکه، بیست و دوم بهمن سال 61 به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و همانطور که از خداوند می خواست، پیکر پاکش در کربلای فکه گمنام ماند... .

علاقه مندان می‌توانند نسخه اندروید این کتاب را از فروشگاه‌های فراکتاب، گوگل پلی و کافه بازار دریافت کنند. همچنین کتاب‌های گروه شهید ابراهیم هادی نیز در فراکتاب در حال عرضه شدن است.

اخبار مرتبط

کتاب «حیدر» به چاپ سوم رسید

«سلول‌های بهاری» منتشر شد

کتاب روش فهم عمومی متون دینی با رویکرد روان‌شناختی منتشر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha