مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری :

تخفیف ۳۰ تا ۵۰ درصدی هتل‌ها برای بازنشستگان/کمک‌هزینه عتبات اعلام شد

تخفیف ۳۰ تا ۵۰ درصدی هتل‌ها برای بازنشستگان/کمک‌هزینه عتبات اعلام شد

به گزارش سراج24،در رابطه با کمک هزینه بازنشستگان در ایام نوروز گفت:‌در راستای اینکه بازنشستگان ایام شادی را سپری کنند سیاست‌ها و برنامه هایی برای این ذی‌نفعان دنبال می‌کنیم چرا که احساس می‌کنیم بازنشستگان اوقات فراغت مناسبی باید در اختیارشان باشد.

وی ادامه داد: طرحی را به عنوان «در خانه بمانیم» سال گذشته اجرا کردیم و کمک هزینه‌ای که از سوی صندوق برای بازنشستگان و یک همراه در نظر گرفته شده بود که این همراه شامل همسر، فرزندان، خواهر و برادر می‌شود، برای هر یک 250 هزار تومان که در مجموع 500 هزار تومان اختصاص داده شده بود.

رشیدی گفت: اما امسال با برنامه‌ریزی انجام شده مبلغ کمک هزینه برای هر یک از آنها از 250 به 300 هزار تومان افزایش یافته است.

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: برای سفرهای عتبات عالیات نیز به دلیل اینکه هزینه‌های این سفرها قدری گران‌تر از سفرهای داخلی است، سال گذشته برای بازنشسته و همراه 500 هزار تومان بود که امسال آن را به 600 هزار تومان افزایش دادیم یعنی در مجموع یک میلیون و 200 هزار تومان کمک هزینه به بازنشسته و همراهش تعلق می‌گیرد.

وی گفت: این امکانات در ایام عید امسال نیز استمرار پیدا می‌کند و بازنشستگان می‌توانند توسط شرکت‌های مجری ثبت‌نام سفرهای خود را انجام دهند. شرکت‌های ما هتل‌هایی که در اختیار شرکت ایران‌گردی و جهانگردی است را به این بازنشستگان معرفی کرده و آنها می‌توانند به این شرکت‌ها مراجعه کنند.

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بازنشستگان با مراجعه به این دفاتر شرکت‌های ایرانگردی و جهانگردی می‌توانند از تخفیف‌های لازم که بین 30 تا 50 درصد برای استفاده از اماکن اقامتی است برخوردار شوند.

وی افزود: این تخفیف‌ها محدودیتی برای داشتن همراه در سفر ندارد چرا که امکانات به قدر کافی موجود است و در صورتی که هتل‌ها امکان پذیرش داشته باشند بازنشستگان می‌توانند از آن استفاده کنند.

رشیدی گفت: در واقع در ایام تعطیلات سال جدید کمک هزینه‌های سفر همچنان سر جای خود باقی است و بازنشستگان می‌توانند از آن برخوردار شوند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

عفو و تخفیف ۴۵۷ محکوم تعزیراتی با موافقت رهبر انقلاب

بررسی نحوه تخفیف مجازات در جرایم مختلف

جزییات افزایش حقوق بازنشستگان در سال98

0 نظر

ارسال نظر

capcha