روستاآزاد در نشست کمیته کشاورزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب:

راه مقابله با نفوذ حضور و باقی ماندن مردم در صحنه است/ نیروهای تازه نفس باید در مدیریت کشور جایگزین شوند

راه مقابله با نفوذ حضور و باقی ماندن مردم در صحنه است/ نیروهای تازه نفس باید در مدیریت کشور جایگزین شوند
به گزارش سراج24، نشست کمیته کشاورزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی عصر روز چهارشنبه 6 بهمن‌ماه، با سخنرانی رضا روستا آزاد عضو هیأت مؤسس این جبهه در سالن اجتماعات مسجد الرحمان تهران برگزار شد.

در این مراسم که با حضور فعالان، کارشناسان و مدیران ارشد بخش کشاورزی برگزار شد، 12 عضو کمیته کشاورزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با رأی حاضران انتخاب شدند، همچنین گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در جبهه مردمی ارائه و برنامه‌های آتی تشریح شد.

در ابتدای این مراسم، رضا روستا آزاد عضو هیأت مؤسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در سخنانی، با اشاره به موضوع «قدرت نرم» به عنوان ابزار پروژه نفوذ، اظهار داشت: انگلیسی‌ها که همواره در طول تاریخ به حیله‌گری و مکار بودن معروف بوده‌اند، از این ابزار برای نفوذ به ساختار سیاسی کشورهای مختلف از جمله ایران بهره برده‌اند.

وی افزود: منظور از قدرت نرم و نفوذ این است که به جای داشتن یک جامعه منسجم و سالم از جهات مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، صفوف بهم پیوسته این جامعه بهم بخورد.

روستا آزاد با اشاره به ابعاد مختلف نفوذ از جمله نفوذ امنیتی و سیاسی، تصریح کرد: مهم‌تر از نفوذ سیاسی و امنیتی، نفوذ فکری و فرهنگی است؛ یعنی به واسطه ارتباطات و تبلیغات، جامعه هدف را طوری تحت تأثیر قرار دهیم که ارزش‌های آن، مانند ارزش‌های مد نظر ما شود.

رئیس سابق دانشگاه صنعتی شریف تصریح کرد: اگر این پروژه با تشکیل حزب و معرفی کاندیدا و تلاش برای رأی‌آوری آنهم با ترفندهای مختلف همراه شود، تأثیرگذاری بیشتری خواهد داشت.

روستاآزاد با یادآوری هشدارهای مکرر رهبر معظم انقلاب نسبت به پروژه نفوذ، افزود: در دورانی که مذاکرات هسته‌ای به ریاست آقای روحانی در دولت اصلاحات جریان داشت، فردی مانند حسین موسویان رسماً حقوق‌بگیر شرکت نفتی هالیبرتون بود که این شرکت نیز متعلق به «دیک چنی» معاون وقت رئیس‌جمهور آمریکا بود.

وی ادامه داد: در چنین شرایطی، حضور این قبیل اشخاص در مذاکرات هسته‌ای، کمترین خطرش انتقال اطلاعات محرمانه کشور به بیرون است!

این عضو هیأت مؤسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، در ادامه راه مقابله با نفوذ را حضور و باقی ماندن مردم در صحنه دانست و اظهار داشت: هر جا مردم در صحنه بودند، پیروز شدیم و هر جا نبودند، باختیم.

روستاآزاد با بیان اینکه هدف از تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب تحول در فرآیندهای سیاسی و مدیریتی کشور است، گفت: نسل اول و دوم مدیریت کشور به تدریج بازنشسته می‌شوند و وقت آن است که نیروهای تازه نفس جایگزین شوند.

وی با بیان اینکه در تشکیل این جبهه از الگوی حزب جمهوری اسلامی استفاده شده است، عنوان کرد: این جبهه متشکل از فعالان مذهبی اجتماعی است و جبهه مردمی نیز ویترین دیگران نیست که عده‌ای در پشت صحنه کار را اداره کنند.

این عضو هیأت مؤسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: 10 نفری که عضو هیأت مؤسس جبهه هستند، هیچ‌وقت این را نمی‌پذیرند که بازیچه دست دیگران شوند.

روستاآزاد اضافه کرد: بنای کار ما این است که صرف‌نظر از انتخابات آینده، این جبهه مردمی همیشه و از یک انتخابات تا انتخابات بعدی، از مدیران کشور سؤال و مطالبه کند.

وی با بیان اینکه اولین کار جبهه مردمی نیروهای انقلاب موضوع انتخابات ریاست جمهوری است، اظهار داشت: تلاش می‌کنیم که در این زمینه حتماً به معرفی نامزد برسیم و تا الآن هم بیش از 20 نفر مطرح هستند که البته همه آنها از فیلتر شورای نگهبان رد نمی‌شوند.

این عضو هیأت مؤسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تأکید کرد: انتخاب 25 عضو هیأت رئیسه جبهه و نیز شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری در 29 اردیبهشت، باید به نیت قربةالی‌لله باشد.

روستاآزاد در پایان در پاسخ به سؤالی در خصوص ارتباط این جبهه با جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: از ابتدای کار جبهه مردمی نیروهای انقلاب، بر سر این موضوع بحث شد که از ظرفیت‌های جامعه از جمله جبهه پایداری استفاده شود، بر این اساس از این ظرفیت نیز غافل نیستیم و مشغول رایزنی هستیم.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

کلیپ نوشت| مدیریت کرونا در ایران چگونه انجام شد

اطلاعیه روز 25 اسفند ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا

موشن گرافیک| نفوذ موقت

0 نظر

ارسال نظر

capcha