رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در جمع خبرنگاران:

نرخ آرایشگاه‌های زنانه نجومی است/۱۰ هزار آرایشگاه غیرمجاز در تهران داریم

نرخ آرایشگاه‌های زنانه نجومی است/۱۰ هزار آرایشگاه غیرمجاز در تهران داریم

به گزارش سراج24،علیرضا جمشیدی رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در حاشیه نشستی با موضوع آرایشگاه‌های زنانه و قاچاق لوازم بهداشتی و آرایشی در جمع خبرنگاران گفت: قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی به صورت ویژه مطرح است و آرایشگرهایی که به صورت مجاز و غیر مجاز فعالیت می کنند بر اساس آمار 10 هرار ارایشگاه غیر مجاز در تهران فعالیت می کنند که از جزترین خدمات تا خدمات کلان را ارایه می دهند.

وی افزود: نرخ های ارایه شده در آرایشگاه های زنانه قانون مند نیست و نجومی است و از امروز طرح برخورد با این آرایشگاه ها از تهران آغاز می‌شود و در همه کشور ادامه خواهد داشت تا آرامش به این بازار صنفی برگردد.

جمشیدی با اشاره به اینکه بسیاری از آرایشگاه های زنانه در خانه های مسکونی اداره می‌شوند گفت: قصد داریم با هماهنگی قوه قضاییه حکم ورود به این آرایشگاه های خانگی هم اخذ شود و این ارایشگاه ها مورد بازررسی قرار گیرند.

وی افزود: طرح برخورد با کوچه مروی در دستور کار بود اما جدا از این منطقه 4 نقطه دیگر هم شناسایی شده اند که به صورت کلی اقدام به فروش اقلام آرایشی می کنند برخورد با این مکان ها نیز در دستور کار است.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی تصریح کرد: لوارم آرایشی به صورت 50 درصد تقلبی در کشور توژیع می‌شود و رقم یک و نیم میلیارد دلاری را به خود اختصاص داده است.

وی همچنین به طرح برخورد با داروخانه هایی که اقدام به فروش اقلام تا دو و نیم برابر قیمت واقعی آن ها می کنند اشاره کرد و گفت: با این داروخانه های متخلف برخورد می‌شود.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

عفو و تخفیف ۴۵۷ محکوم تعزیراتی با موافقت رهبر انقلاب

حلیم پنبه‌ای حقیقت دارد!

انواع روغن موتور و فیلتر خودرو به ارزش ۱۰ میلیارد ریال کشف شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha