جدیدترین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران

«یتیم‌خانه ایران» و «نفس» به مرز میلیاردی شدن نزدیک شدند/ ادامه اکران «سیانور» تنها با 7 سالن درتهران

«یتیم‌خانه ایران» و «نفس» به مرز میلیاردی شدن نزدیک شدند/ ادامه اکران «سیانور» تنها با 7 سالن درتهران

به گزارش سراج24،با تمهیدی که از سوی شورای صنفی نمایش اندیشیده شد فیلم‌های سینمایی در سالن های سینما امکان دیده شدن یافتن اما هنوز بسیاری از صاحبان آثار بر این اعتقاد هستند که سالن های نمایش دهنده تنها چند سانس به فیلم های در حال اکران اختصاص داده اندو مابقی تنها به فیلم هندی سینمای ایران اختصاص یافته است. 

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش فیلم «مشکل گیتی» گفت: فیلم در روزهای سه شنبه و چهارشنبه رشد خوبی داشته و شب گذشته در سالن های آزادی، زندگی و ایران به سانس فوق العاده رسید. متاسفانه تنها سالنی که کامل در اختیار فیلم قرار گرفته سالن سرگروه فیلم (زندگی) است و مابقی سه سانس یا تک سانس در اختیار فیلم است . 

وی ادامه داد: تاکنون فروش فیلم ظرف 16 روز نمایش که بیشتر آن هم در تعطیلات بود 250 میلیون تومان است. 

علی سرتیپی درباره فروش فیلم هایی که دفتر فیلمیران پخش آن را برعهده دارد گفت: فیلم سینمایی «سلام بمبئی» تاکنون به فروش 2 میلیارد و 500 میلیون تومان دست یافته است. فیلم «فروشنده» به فروش 15 میلیارد و 800 میلیون تومان، فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» به فروش 1 میلیارد و 500 میلیون تومان، «متولد 65» به فروش 1 میلیارد و 80 میلیون تومان دست یافت. 

مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران گفت: فیلم سینمایی «یتیمخانه ایران» با رشد بهتری در هفته گذشته مواجه شد و فروش فیلم هم اینک به 720 میلیون تومان رسید که با احتساب 200 میلیون تومان از سینما سیار و اکران دانشگاه به 920 میلیون تومان فروش دست یافت. در هفته آتی به نظر می رسد فروش بهتری خواهد داشت زیرا در میان دانشگاهیان مورد توجه قرار گرفته است. 

دفتر پخش نور تابان فروش فیلم «نفس» را 930 میلیون تومان اعلام کرد. 

سعید خانی مدیر دفتر پخش نسیم صبا درباره فروش فیلم «لاک قرمز» گفت: خوشبختانه با اقدام شورای صنفی نمایش سالن های سینما نسبت به هفته گذشته افزایش یافت و با این افزایش ما با فروش صددرصدی مواجه شدیم. شب گذشته فروش فیلم در تهران 37 میلیون تومان بود که در کل فروش فیلم به 125 میلیون تومان دست یافته است. 

مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش فیلم «خشکسالی و دروغ» گفت: فیلم با فروش 1 میلیارد و 727 میلیون تومان در تهران و 955 میلیون تومان در شهرستان مواجه شد که فروش کل فیلم به رقم 2 میلیارد و 682 میلیون تومان رسید. 

فیاض هوشیار مدیر دفتر پخش سیمای مهر درباره فروش فیلم «سیانور» گفت: فیلم هم اینک در تهران تنها 7 سالن در اختیار دارد و در شهرستان 20 سالن که تاکنون به فروش 2 میلیارد و 700میلیون تومان دست یافته است.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

اجرای پویش «نذر نفس» در رفسنجان

عدم حضور استاندار خراسان رضوی در اکران مستند «نفس‌خوار»

برای افزایش اعتماد به نفس کودکان چه باید کرد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha