فراخوان نخستین جشنواره جهانی کارتون «جامعه ایمن»/ مهلت ارسال اثر تا ۵ اسفند

فراخوان نخستین جشنواره جهانی کارتون «جامعه ایمن»/ مهلت ارسال اثر تا ۵ اسفند

به گزارش سراج24،همزمان با اجلاس جهانی جامعه ایمن مشهد 2017، نخستین جشنواره جهانی کاریکاتور «جامعه ایمن» با محورهای متعددی از جمله ایمنی و حمل و نقل درون شهری، ایمن‌سازی پیاده‌روها، سلامت، بهداشت، محیط زیست و جامعه ایمن، جامعه ایمن و سلامت روح و روان، تغذیه و جامعه ایمن، ایمنی در اماکن و محیط های شهری، محیط زیست و جامعه ایمن، هوشمند سازی و جامعه ایمن، آموزه‌های دینی و جامعه ایمن برگزار می‌شود.

«شهرهای آینده را بدون ایمنی چگونه تصور می‌کنید؟» موضوع این جشنواره است و آثار راه یافته به نمایشگاه در کتاب جشنواره چاپ و یک نسخه به کسانی که آثارشان در کتاب منتشر می‌شود، اهدا خواهد شد.

جوایز نخستین جشنواره جهانی کارتون «جامعه ایمن» به ترتیب نفرات اول تا سوم شامل 1500 دلار به همراه لوح و تندیس جشنواره، 1000 دلار به همراه لوح و تندیس جشنواره و 750 دلار تندیس و لوح تقدیر جشنواره است و همچنین سه جایزه هر کدام به ارزش 10میلیون ریال به سه هنرمند برگزیده ایرانی اهدا می‌شود.

مهلت ارسال آثار تا پنجم اسفند 1395 است و زمان برگزاری اختتامیه و نمایشگاه آثار 16 تا 18 اسفند ماه خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به نشانی الکترونیکی safe2017-cartoon@mashhad.ir ارسال کرده؛ ضمن اینکه برای کسب اطلاعات بیشتر  به آدرس safe2017.mashhad.ir مراجعه کنند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

برنامه های روز ششم جشنواره فیلم مقاومت اعلام شد

پخش ۴ کارتون ایرانی جدید از تلویزیون

اعلام نامزدهای "بخش سیدالشهدا" جشنواره مقاومت

0 نظر

ارسال نظر

capcha