روحانی در دیدار جانباز محمدرضا نصری:

رسیدگی به خانواده شهدا و جانبازان ضروری است

رسیدگی به خانواده شهدا و جانبازان ضروری است

به گزارش سراج24 ، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور چهارشنبه شب در دیدار محمدرضا نصری جانباز 70 درصد دفاع مقدس، با اشاره به صبر و فداکاری بی‌نظیر جانبازان و خانواده عزیز آنان، اظهار داشت: جانبازان و بویژه همسران فداکارشان، ایثار بسیار زیادی را  کرده اند و بدون تردید از اجر و ثواب اخروی برخوردار خواهند بود.

رئیس‌‌جمهور رسیدگی بیش از پیش به خانواده معظم شهدا و جانبازان را مورد تأکید قرار داد و گفت: نسبت به خانواده‌هایی که برای دفاع از دین و وطن خود فداکاری و ایثار کرده و در این راه رنج و سختی‌های فراوانی را تحمل کرده‌اند، همه وظیفه داریم که احساس مسئولیت داشته باشیم.

در این دیدار محمدرضا نصری جانباز 70 درصد و خانواده وی ضمن ابراز خوشحالی فراوان از حضور رئیس‌جمهور در منزل‌شان، در فضایی صمیمی و دوستانه با دکتر روحانی گفت‌وگو کردند.

محمدرضا نصری سال 1359 و اوایل جنگ تحمیلی در منطقه کردستان و در سن 20 سالگی بر اثر انفجار مین به درجه جانبازی نائل آمده است.

رئیس‌جمهور در این دیدار که حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رئیس‌جمهوری در امور ایثارگران نیز حضور داشت، لوح تقدیری را به این جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس تقدیم کرد.

اخبار مرتبط

فیلم| شیخ‌های مجیز گوی شاهنشاه

شهید سلیمانی در تاریخ ملت ایران و آزادی‌خواهان جهان سرافراز و جاودانه خواهد ماند

انتقام شهادت سردار سلیمانی را ملت ایران و دیگر ملت‌های آزاده منطقه از آمریکای جنایتکار خواهند گرفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha