سخنگوی یگان جولان تشریح کرد

شکست سنگین تروریست‌های مورد حمایت اسرائیل در القنیطره + عکس

شکست سنگین تروریست‌های مورد حمایت اسرائیل در القنیطره + عکس
به گزارش سراج24،«جعفر میا» سخنگوی نیروهای یگان منطقه جولان سوریه گفت: نیروهای سوریه حمله سنگین گروه‌های تروریست در ریف «القنیطره» را خنثی کردند و عناصر تروریست زیر ضربات ارتش سوریه عقب نشینی کرده و بیش از ده‌ها کشته و زخمی برجای گذاشتند.

وی افزود: گروه‌های تروریست از جمله جبهه النصره و احرار الشام نبرد به اصطلاح خود "قادسیه الجنوب" را روز گذشته برای کنترل بر مواضع ارتش و یگان جولان در ریف شمالی القنیطره اعلام کردند. حملات عناصر مسلح تروریست به سمت گروهان چهارم مشهور به گروهان شعبان و تپه الاحمر و مزارع المل و بخش الحمر در شهرک حضر متمرکز بود.

وی افزود: ارتش سوریه مواضع تکفیری‌ها در مناطق «طرنجه»، «جباتا الخشب»، «الخزان الشمالی»، «کسارات جباتا» را گلوله باران کردند. عناصر یگان جولان نیز با موشک هدایت شونده چند خودروی گروه‌های مسلح را که برای پیشروی به سمت خندق‌های گروهان چهارم تلاش می‌کردند، منهدم کرده و همه عناصر مسلح نفوذی را کشتند.

این درحالی است که جنگنده‌های صهیونیست اراده‌های توپ سوریه در منطقه «تل الشعار» را در حمایت آشکار از گروه‌های تروریست هدف قرار دادند. همزمان نظامیان رژیم اشغالگر نیز روند تردد خودروهای آمبولانس حامل عناصر تروریست زخمی به بیمارستان‌های جولان و فلسطین اشغالی را تسهیل بخشیدند.

منابع میدانی گفتند که 35 عنصر مسلح تروریست زخمی و به بیمارستانهای صحرایی در ریف درعا منتقل شدند.

رژیم صهیونیستی هفت خودروی آمبولاس را برای انتقال مجروحان گروه‌های تروریست که دیروز در جریان حمله به مقرهای ارتش سوریه در نوار مرزی سمت منطقه «جباتا الخشب» در ریف شمالی «القنیطره» زخمی شده بودند، به محل اعزام کرد.

 

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

بشار اسد: ما با نیروهای ترکیه، عربستان و آمریکا می‌جنگیم

واکنش صهیونیست‌ها به تبادل آتش در جولان

انتقال 5 هزار تروریست از جنوب به شمال سوریه

0 نظر

ارسال نظر

capcha