رئیس سازمان بازرسی کل کشور خبر داد

نامه به سران قوا برای منع به‌کارگیری افراد ۲ شغله/تحویل ۸ زندانی ایرانی در ارمنستان به مرزبانی ایران

نامه به سران قوا برای منع به‌کارگیری افراد ۲ شغله/تحویل ۸ زندانی ایرانی در ارمنستان به مرزبانی ایران

به گزارش سراج24، ناصر سراج ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بازرسی استان بوشهر با بیان اینکه بررسی فیش‌های حقوقی نجومی در دستور کار سازمان بازرسی قرار دارد اظهار داشت: نخستین حقوق‌های نجومی در بیمه و یکی از بانک‌های نیمه‌خصوصی کشف شد.

وی با اشاره به حقوق دریافتی بانک یاد شده گفت: براساس گزارش دریافتی در این زمینه، مشخص شد در اسفندماه سال گذشته 234 میلیون تومان به حساب یک نفر واریز شده که با پیگیری‌ها وی ادعا کرد این دریافتی مربوط به معوقات است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه پرونده‌ این فرد به دادسرا ارسال می‌شود افزود: تلاش می‌شود گزارش نهایی این پرونده تا دو روز دیگر به دادسرا ارسال شود.

سراج از ابلاغ نامه به سران سه قوه برای منع به‌کارگیری افراد دو شغله خبرداد و افزود: با ابلاغ نامه به سران سه قوه افراد دارای تابعیت مضاعف از سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی نیز ترخیص می‌شوند که بر این اساس هیچ دو شغله‌ای در دستگاه‌ها و سازمان‌ها در آینده وجود ندارد.

وی با تاکید بر نقش تک شغله‌شدن افراد در ایجاد فرصت اشتغال برای جویندگان کار افزود: با تحقق این مهم تعدادی شغل از این طریق ایجاد می‌شود که می‌توان بخشی از مشکل بیکاری در جامعه را برطرف کرد.

وی با تاکید براینکه بیشترین مجرمان فراری دارای تابعیت مضاعف بودند، خاطرنشان کرد: افراد تابعیت مضاعف به استقرار خانواده‌شان در کشور دیگر خیالشان راحت است و در صورت کشف فساد از آنان اقدام به فرار به کشور محل اسکان خانواده‌شان می‌کنند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه افرادی که اموال به یغما برده‌اند به کشور بازگردانده می‌شوند، خاطر‌نشان کرد: برای بازگرداندن افرادی که اموال کشور را به یغما برده‌اند اقدامات خوبی انجام شده است.

سراج با اشاره به انتقال محکومان ایرانی در کشورهای دیگر تصریح کرد: در سفر به ارمنستان مقرر شد 8 تن از محکومان ایرانی زندانی در این کشور تحویل مرزبانی جمهوری اسلامی ایران شوند که در این زمینه تلاش می‌شود زمینه بازگشت محکومانی که یا تابعیت مضاعف دارند و یا منجر به فسادی در کشور شده‌اند فراهم شود.

در این آیین از خدمات محمد آغاجری تقدیر و غلامحسین کرمی به عنوان مدیرکل جدید بازرسی استان بوشهر معرفی شد.

اخبار مرتبط

تأمین 60 ست پلاسمافرز توسط مجمع خیرین شهید محمدی بندرعباس

زدن ماسک برای عزاداران حسینی ضروری است

طرح تحولی کنترل وزن و چاقی دانش‌آموزان رونمایی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha