آیت‌‌الله صدیقی در دوازدهمین کنگره جامعه اسلامی مهندسین

حرکت شهید رجایی و باهنر ضد اشرافیت بود/مسئولیتها همیشگی نیست

 حرکت شهید رجایی و باهنر ضد اشرافیت بود/مسئولیتها همیشگی نیست

به گزارش سراج24،آیت الله صدیقی استاد عالی اخلاق حوزه صبح امروز (پنج‌شنبه 4 شهریور) در دوازدهمین کنگره سراسری جامعه اسلامی مهندسین با گرامیداشت هفته دولت و با بیان اینکه حرکت  شهید رجایی و باهنر ضد اشرافیت بود، اظهار کرد: آنها هرگز خدا را از یاد نبردند. دنیا را برای آخرت می‌خواستند و دیدیم که هیچ کدام از موقعیتشان برای دنیا ذخیره‌ای بر نداشتند.

وی با اشاره به اینکه خدا مجموعه کائنات را یکپارچه آفرید و زمین را هم آفرید و اوست که این مجموعه بزرگ را مدیریت می‌کند، افزود: این مجموعه مدرسه انسانهاست تا معرفت پیدا کنند.

امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه خدا را قدرتمند قبول کنید و حرام نخورید، گفت: خلوتی که خدا نباشد وجود ندارد، خدا در قلب و عروق و ارتباطات شماست.

آیت‌الله صدیقی با باین اینکه مجموعه عالم مدرسه انسان است باید از آن رمز آموخته تا راه را گم نکنیم، اظهار کرد: در این کشور خداوند نعمت امنیت را به برکت ولایت به ما داده است.

وی ادامه داد: باید از خود بپرسیم با  این سرمایه‌های که خداوند در اختیار ما قرار داده  چه کرده‌ایم و چگونه آن را خرج کرده‌ایم، هرکس با خدا معامله نکرده یا کم معامله کرده، ضرر کرده است.

امام جمعه موقت تهران با تاکید براینکه  مسئولیتها همیشگی نیست، افزود: رئیس مجلس همیشه رئیس نیست و رئیس‌جمهور هم بیشتر از دو دوره نمی‌ماند اینها سرمایه‌ای است که خدا به ما داده و خودش هم خواهد گرفت پس باید به نحو احسن آنها را انجام داد.

آیت‌الله صدیقی با بیان اینکه همه آنچه خدا داده را ذخیره کنید چراکه دنیا پل آخرت است، گفت: با سرنوشت ملت بازی نکنیم.


منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

تبدیل جامعه به دوقطبی ثروتمند و فقر در 32 سال گذشته

پیام تقدیر رهبری از ناجا مسئولیت ما را سنگین تر می کند

این انقلاب راحت به دست نیامده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha