سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت در گفت‌وگو با «سراج 24»:

باید با پیروی از فرمایشات رهبری، فتنه«انتخابات آزاد»را خنثی کرد

باید با پیروی از فرمایشات رهبری، فتنه«انتخابات آزاد»را خنثی کرد

سید رمضان شجاعی کیاسری نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج24 اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب با تیزبینی و ارائه رهنمودهای خود در بزنگاه‌ها امت اسلام را از توطئه دشمنان و بدخواهان آگاه و هر روز موجبات عزت و سرافرازی امت اسلام را فراهم می‌آورد.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی در ردیف بهترین نظام‌های جهان قرار دارد، اقزود: اینک که در آستانه یکی از بزرگترین رویدادهای کشور یعنی انتخابات هستیم باید با رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری هرگونه القائات تحت عنوان انتخابات آزاد که به گفته ایشان کلید فتنه جدید است را خنثی کرد.

وی اضافه کرد: نباید طوری رفتار کرد که زمینه سوء استفاده دشمنان پیش بیاید و خوراکی برای رسانه‌های بیگانه فراهم شود که این خیانت است در حق امام و شهدایی که جان خود را برای اسلام و انقلاب فدا کرده اند.

این نماینده مردم در خانه ملت همچنین اظهار داشت: تمامی دایه داران ولایت باید تعهد و دلبستگی خود به فرمایشات مقام معظم رهبری در عرصه عمل به ظهور و بروز برسانند و توجه به فرمایشات رهبری نباید در کلام آنها دیده شود.

وی افزود: اصولگرایی دولت و مجلس باید در عمل معنا پیدا کند و فقط در شعار نباشد؛ امروز باید همه با هم با درک صحیح از رهنمودهای مقام معظم رهبری زمینه خدمت بیشتر به مردم را با تعامل و همدلی فراهم آوریم.

اخبار مرتبط

لبنان نیازمند حامی است نه فتنه‌انگیز

خدمت صادقانه به مردم بالاترین معروف در جامعه است

دو نکته‌ای که جریان انقلابی باید مراقبت آن باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha