«دولت مخفی» در جدول پخش شبکه دو قرار گرفت

 «دولت مخفی» در جدول پخش شبکه دو قرار گرفت

به گزارش سراج24،این سریال به کارگردانی عبدالحسین برزیده و راما قویدل روایتی از سال‌های دفاع مقدس و مقاومت اسرا در اردوگاه‌های رژیم بعثی را در 33 قسمت به نمایش می‌گذارد. «دولت مخفی» روایتگر حضور اسرای ایرانی در عراق علی الخصوص زندگی حجت الاسلام سید علی اکبر ابوترابی در زمان اسارت بوده و قرار است تصویرگر گذر لحظه‌های همراه با بیم و امید خانواده‌های چشم انتظار آن‌ها نیز باشد. این سریال در قالبی داستان گونه، صبر، اراده و استقامت این هموطنان را به تصویر می‌کشد.

پژمان بازغی، لاله اسکندری، سام درخشانی، کاوه خداشناس، مریم به وبانی، علی اوسیوند، سعید داخ، مهدی صبایی، مهتاج نجومی، مریم سلطانی و ... از جمله بازیگران این سریال‌اند و فیلمنامه آن نیز توسط رحمان سیفی آزاد و داریوش ربیعی به نگارش درآمده است.

در خلاصه داستان این سریال آمده: سعید (پژمان بازغی) یکی از جوانان جنوب کشور است که پدرش با شروع جنگ مفقود می‌شود. او برای نجات جان بقیه اعضای خانواده، آنها را به شمال کشور می‌برد، اما خودش به جبهه برمی‌گردد و دائم بین جبهه و شمال کشور در رفت و آمد است تا این‌که در عملیاتی به اسارت درمی‌آید و بعد از آن ماجراهای زندگی سعید را در اردوگاه‌های عراقی خواهیم دید. لاله اسکندری نیز در این سریال نقش پروانه را بازی می‌کند، دختری که سعید به او علاقه دارد اما هر بار که این دو نفر تصمیم به ازدواج می‌گیرند، اتفاقی مانع ازدواج آنها می‌شود.

 این سریال به استثنا جمعه‌ها هر شب ساعت 21:30 روانه آنتن شبکه دو خواهد شد.منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

برکه در آغوش سام درخشانی +تصویر

مرضیه هاشمی به شبکه دو می آید

مجموعه «تاریکی شب؛ روشنایی روز» بعد از فصل دوم «بچه مهندس» روی آنتن می‌رود

0 نظر

ارسال نظر

capcha