فرمانده انتظامی استان فارس خبر داد

شهادت یک مامور ناجا به دلیل درگیری با اشرار در شیراز

 شهادت یک مامور ناجا به دلیل درگیری با اشرار در شیراز

به گزارش سراج24،سردار احمد علی گودرزی  اظهار داشت: عصرامروز مامور وظیفه شناس ناجا استوار یکم ایلانی به علت شدت جراحات وارده که در یک عملیا ت با درگیری اشرار مسلح مجروح شده بود، در بیمارستان شهید "رجائی" شیراز به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی با تشریح علت مجروح شدن این شهید گفت:در  31 خرداد ماه امسال، ماموران انتظامی شهرستان کازرون با انجام اقدامات اطلاعاتی مطلع شدند فرد شرور و قاتل فراری به نام " س-م" که دارای سابقه چند فقره سرقت مسلحانه، قتل و درگیری است، قصد عبور از منطقه "کنار تخته" به سمت شیراز  را دارد.

فرمانده انتظامی استان فارس بیان کرد: ماموران با استقرار در طول مسیر تردد این فرد شرور، به صورت نامحسوس اقدام به کنترل خودروهای عبوری کرده که در این زمان، فرد شرور با یک دستگاه خودرو زانتیا به همراه دو نفر از همدستانش متوجه حضور پلیس می‌شود.

سردار گودرزی با تاکید بر اینکه فرد شرور با همدستانش پس از تیراندازی با اسلحه کلاش از صحنه متواری می‌شوند که ماموران با انجام اقدامات گسترده 2 نفر از همدستان این فرد را دستگیر می‌کند افزود: تحقیقات برای دستگیری شرور متواری"س - م"  همچنان از سوی پلیس ادامه دارد.

شهید ایلانی نهصدو چهل و سومین شهید ناجا است که برای حفظ و امنیت کشورمان جان خود را از دست داده است.


منبع:تسنیم
 

اخبار مرتبط

شهادت یک مأمور ناجا در شهرکرد

دومین شهید مرزبانی هرمزگان در هفته ناجا

محبوبیت اجتماعی ناجا، تجلی موفقیت پلیس در ایجاد امنیت پایدار اجتماعی

0 نظر

ارسال نظر

capcha