طی پیامی صورت گرفت

قدردانی فرمانده کل سپاه پاسداران از زحمات سرلشکر فیروزآبادی

قدردانی فرمانده کل سپاه پاسداران از زحمات سرلشکر فیروزآبادی

به گزارش سراج24، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی خطاب به سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی با تبریک انتصاب وی به سمت مشاورت عالی نظامی فرماندهی معظم کل قوا(مدظله العالی) از تلاش‌های ایشان طی دوره تصدی ریاست ستادکل نیروهای مسلح قدردانی کرد.

متن پیام فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این شرح است:

برادر ارجمند سردار سرلشکر بسیجی دکتر سیدحسن فیروزآبادی

مشاور عالی نظامی فرماندهی معظم کل قوا

سلام علیکم

خوشا آن برادر عزیز عاشورایی را که خستگی و مرارت سال‌های طولانی خدمت صادقانه، مجاهدت جانانه و پرثمرش در عرصه‌های مختلف دوران انقلاب، دفاع مقدس و پس از آن 27 سال در ستادکل نیروهای مسلح که منجر به ایجاد افزایش و استحکام قابلیت‌های دفاعی و توانمندی‌های نیروهای مسلح گردید با شهد رضایت‌مندی مراد و مقتدای‌مان حلاوتی جان افزا یافت و کارنامه‌ای درخشان از یکی دیگر از فرزندان صدیق انقلاب و سرباز مخلص ولایت با مهر تأیید حضرت‌شان بر تاریخ سراسر افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه نیروهای مسلح افزون گشت.

بی‌گمان از خیل بی‌شمار مجاهدان فی سبیل الله و عاشورائیان سال‌های آتش و خون تا نسل دوم و سوم نیروهای نظامی و انتظامی، نقش ارزنده و انکارناپذیر جنابعالی را در توانمندسازی و بروزآمدی و ارتقاء سطح آمادگی دفاعی در مقابل تهدیدات و به تبع آن اقتدار نیروهای مسلح و نیز پاسداشت حماسه‌های دفاع مقدس و نشر و گسترش فرهنگ ایثار ارج می نهند.

اینجانب مراتب سپاس و قدردانی خود و یکایک هم رزمان دیرین و آحاد پاسداران و کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به پاس آن همه تلاش نستوه و بی‌دریغ و مخلصانه تقدیم داشته و انتصاب شایسته جنابعالی را نیز به سمت مشاورت عالی نظامی فرماندهی معظم کل قوا تبریک عرض می نمایم.

از قادر متعال توفیق روزافزون‌تان را در تحقق تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) مسئلت می‌نمایم.

سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

اخبار مرتبط

غروب قدرت‌ها را خواهیم دید

سرلشکر باقری: فرد موثر در ترور شهید فخری‌زاده اخراجی نیرو‌های مسلح بود

چرا شهید عراقی گمنام است؟/ کتاب «ناگفته‌ها» منبعی برای شناخت شهید عراقی

0 نظر

ارسال نظر

capcha