پیام مشترک نماینده ولی‌فقیه و استاندار مازندران

خون سرخ شهدای مدافع حرم زمینه‌ نابودی داعش و اربابان جنایتکار آنها را فراهم می‌کند

خون سرخ شهدای مدافع حرم زمینه‌ نابودی داعش و اربابان جنایتکار آنها را فراهم می‌کند

به گزارش سراج24،  به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران پیام مشترکی به مناسبت شهادت مدافعان حرم استان صادر کردند.

در این پیام آمده است: ملت ایران به مدافعان حرم و شهدا و جانبازان این مصاف استراتژیک قلباً افتخار می‌کنند و با حضور در مراسم استقبال و تشییع جنازه شهدا، این ارادت قلبی را به نمایش خواهند گذاشت.

شهادت تأثر انگیز 13 تن از مجاهدان فی سبیل الله و مدافعان مازندرانی حرم اهل بیت (س) در تهاجم ناجوانمردانه گروهک تکفیری داعش در خان طومان سوریه موجب تعزیت عموم شهروندان مازندرانی خاصه اینجانبان شد.

فراز و فرودهای تاریخ دفاع مقدس همواره نقش برجسته رزمندگان دلاوری را مجسم می‌کند که در تمامی محاسبات، تعیین کننده ترین نقش را با حضور تأثیر گذار خویش ایفا کردند و پیدایش و بقای چنین نسلی زیر بنای امنیت پایدار ایران اسلامی است که امروز جهان آشوب زده را غرق در تحیر کرده است.

حضور قابل تأمل رزمندگان کشورمان در مناطق عملیاتی سوریه که کمک مستشاری عملیات‌ها را به عهده دارند، تضمین کننده همین امنیت پایداری است که نظام سلطه جهانی در مصاف‌های مستقیم و جنگ‌های نیابتی آن را مورد هدف و قدم به قدم برای نزدیک شدن به مرزهای کشورمان نمادهای مقاومت را تحت تهاجم خود قرار داده است.

ملت ایران به مدافعان حرم و مخصوصآ شهدا و جانبازان این مصاف استراتژیک قلباً افتخار می‌کنند و با حضور در مراسم استقبال و تشییع جنازه شهدا، این ارادت قلبی را به نمایش خواهند گذاشت.

امیدواریم که خون سرخ این شهدا زمینه‌های نابودی داعش و اربابان جنایتکار آنها را فراهم کرده و ملت ایران را نیز قدردان امنیت پایداری بدانند که مرهون همین عزیزان فداکار است.

اخبار مرتبط

جنایتکاران آمریکایی در زمان و مکانی خاص عواقب اقدام خود را می بینند

هزینه‌های سرسام آور هیئت همراه ۷۰ نفره جهانگیری در سفر چند ساعته به گلستان

سرپرست استانداری قم معرفی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha