باهنر درگذشت منتخب مردم مراغه در مجلس دهم را تسلیت گفت

جلسه علنی امروز مجلس زودتر از موعد پایان می‌یابد

جلسه علنی امروز مجلس زودتر از موعد پایان می‌یابد

به گزارش سراج24، محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که در غیاب علی لاریجانی و حجت الاسلام ابوترابی فرد ریاست صحن علنی را برعهده داشت، در ابتدای آغاز جلسه علنی امروز با ابراز تسلیت به مناسبت جان باختن منتخب مردم مراغه گفت: خبر تاسف بار رحلت منتخب مردم مراغه دکتر حسین‌زاده را شنیدیم. ایشان دارای دکترای علوم سیاسی و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران بود و در کارنامه خود عضویت در بسیج و انجمن‌های اسلامی را با فعالیت‌های خوبی داشت و همچنین افتخار خادمی حضرت معصومه (س) را در کارنامه خود داشت.

وی افزود: ایشان مقلد امام، تابع رهبری و عاشق مردم بود و در دوره‌ انتخابات تحت فشار رسانه‌های معاند قرار گرفته بود و با این وجود توانست حدود 51 هزار رای بگیرد.

نایب رئیس مجلس همچنین اظهار داشت:‌ سرنوشت این چنین رقم خورد تا در سنگر مجلس مهلت خدمت پیدا نکند. به مردم مراغه و خانواده ایشان تسلیت می‌گویم. همچنین نماینده مردم مراغه در مجلس نهم نیز این ضایعه را تسلیت گفتند.

در ادامه باهنر از تعطیل شدن زودتر مجلس خبر داد و گفت: چون منتخبان مجلس دهم روز دوم مراسم خود را در مجلس قدیم پیش رو دارند و از یک سو تشییع جنازه منتخب مردم مراغه از خیابان پاستور انجام خواهد شد، جلسه امروز مجلس را نسبت به سایر روزها زودتر تعطیل می‌کنیم.

وی همچنین در گذشت پدر علی نعمت چهاردولی را به وی نیز تسلیت گفت و افزود:‌ این مصیبت را به این عزیز از طرف خود و نمایندگان تسلیت می‌گویم و برای آن سفر کرده آرزوی علو درجات و برای بازماندگان ایشان آرزوی صبر و شکیبایی دارم.

اخبار مرتبط

درخواست دانشجویان برای بازدید از هپکو جرقه خوبی برای بازدیدهای استانی اعضای کمیسیون‌ صنایع است

روایت سیدحسن نصرالله از ناشناخته ماندن آیت‌الله خامنه‌ای در ایران

فیلم| ملاقات نماینده مجلس سنا آمریکا با بشار اسد

0 نظر

ارسال نظر

capcha