رضایی: سوریان با نظر کادر فنی راهی ترکیه می‌شود

رضایی: سوریان با نظر کادر فنی راهی ترکیه می‌شود

به گزارش سراج24،علیرضا رضایی در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی اظهار داشت: در راستای اعزام نماینده تیم ایران به رقابت‌های گزینشی المپیک تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی از چند روز گذشته زیر نظر کادر فنی در محل خانه کشتی در حال برگزاری است.

دارنده مدال نقره المپیک آتن تصریح کرد: تمرینات با جدیت زیر نظر محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در حال برگزاری است و طبق نظر کادر فنی در وزن 59 کیلو گرم، حمید سوریان به استانبول اعزام خواهد شد تا بتواند در آخرین مسابقات گزینشی المپیک سهمیه باقی‌مانده را کسب کند.

وی افزود: شورای فنی انتخاب ملی‌پوش تیم در مسابقات گزینشی را به سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی واگذار کرده است و ما نیز از تصمیم سرمربی تیم ملی حمایت می‌کنیم.

دارنده مدال برنز جهان در مورد برخی انتقادات در مورد شرایط وزن اول کشتی فرنگی خاطر نشان کرد: فراموش نکنیم که کشتی تاکنون از مجموع 12 سهمیه، 11 سهمیه المپیک را کسب کرده است و در مورد یک وزن باقی مانده نیز باید یک فضای بدون حاشیه ایجاد کنیم تا نماینده وزن 59 کیلوگرم کشورمان در این مسابقات حضور یابد.

مرحله آخر رقابت‌های گزینشی المپیک برزیل روز 17 اردیبهشت ماه در رشته کشتی فرنگی در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد و نفرات اول و دوم هر وزن سهمیه حضور در این مسابقات را کسب می‌کنند.

اخبار مرتبط

لژیونر ایرانی در فهرست فروش کلوب بروژ

ناراحتی بهرام مشتاقی از عدم حضور مسئولان وزارت ورزش در مراسم تشییع پیکر استاد کهندل

رضاییان مصدوم شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha