دیدار رئیس بنیاد شهید با خانواده شهید مغنیه و ادای احترام به شهدای مقاومت لبنان

دیدار رئیس بنیاد شهید با خانواده شهید مغنیه و ادای احترام به شهدای مقاومت لبنان

به گزارش سراج24،معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز گذشته 6 اردیبهشت ماه با حضور در گلزار شهدای مقاومت اسلامی لبنان (روضة شهداء المقاومة الاسلامیة) در جنوب بیروت به مقام شهدای لبنان ادای احترام کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شهیدی محلاتی که به لبنان سفر کرده است با حضور در گلزار شهدای مقاومت اسلامی و مقبره شهید عماد مغنیه از فرماندهان حزب الله لبنان به مقام والای شهدای لبنان ادای احترام کرد.

در این مراسم گروهی از مسئولان حزب الله، معاون رئیس جمهور را همراهی کردند و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با قرار دادن گل بر مزار شهدا و قرائت فاتحه یاد شهدای مقاومت اسلامی لبنان را گرامی داشت.

حجت الاسلام والمسلمین شهیدی همچنین خانواده شهدای لبنانی حاضر در گلزار شهدا را مورد تفقد قرار داد و در گفت و گو با آنان برای جبهه مقاومت اسلامی آرزوی پیروزی کرد.

وی در ادامه سفر به لبنان با حضور در منزل شهید عماد مغنیه با خانواده این شهید حزب الله لبنان دیدار و گفت و گو کرد.

شهیدی در این دیدار رژیم صهیونیستی را دشمن مشترک همه مسلمانان خواند و یاد و نام شهدای جبهه مقاومت اسلامی به خصوص فرمانده شهید عماد مغنیه را گرامی داشت و بر ضرورت ادامه راه شهیدان مقاومت اسلامی تأکید کرد.

رئیس بنیاد شهید در این دیدار گفت: تحولاتی که در منطقه جریان دارد برای آن است که عده‌ای می‌خواهند با گل آلود کردن اوضاع، روابط بین کشورهای اسلامی را تخریب و آشفته کنند تا رژیم صهیونیستی در امنیت به سر ببرد.

اخبار مرتبط

همکاری بنیاد شهید با هلال احمر برای تامین داروهای جانبازان

۱۸۰۰ واحد مسکونی برای ایثارگران استان سمنان احداث می‌شود

رفع موانع و مشکلات درمانی جانبازان

0 نظر

ارسال نظر

capcha