قصه تنهایی «بابارجب» همچنان ادامه دارد؛ وعده‌ها محقق نشد/ بابارجب: دیدار با رهبری را هیچ‌گاه فراموش نمی‌کنم

 قصه تنهایی «بابارجب» همچنان ادامه دارد؛ وعده‌ها محقق نشد/ بابارجب: دیدار با رهبری را هیچ‌گاه فراموش نمی‌کنم

به گزارش سراج24، قصه بابا رجب و تنهایی‌هایش همچنان ادامه دارد، جانباز 75 درصد مشهدی که سال‌ها تنها آرزویش دیدار با مقام معظم رهبری بود و پس از پیگیری‌های متعدد از سوی رسانه‌ها موفق شد در نوروز 94 با مقام معظم رهبری دیدار داشته باشد و به آرزوی دیرینه خود برسد.

اما امروز تنهایی‌های بابا رجب همچنان ادامه دارد و مسئولان او را با مشکلاتش تنها گذاشته‌اند. حاج رجب محمدزاده نانوای بسیجی سال 1366در منطقه حور عراق بر اثر اصابت خمپاره صورت خود را از دست داد و امروز با 70درصد جانبازی در هیاهوی شهر به فراموشی سپرده شده است و ما امروز دوباره به سراغ بابا رجب رفتیم تا از وضعیت جسمی و روحی و شرایط زندگیش مجدداً باخبر شویم.

فرزند بابارجب در این زمینه گفت: دیدار با مقام معظم رهبری در روحیه بابا رجب تاثیر زیادی داشت و ما هیچوقت آن روز را فراموش نمی‌کنیم.

وی افزود: متاسفانه با وجود اینکه مسئولان زیادی از شرایط زندگی بابا رجب با خبر شدند اما هیچ اقدامی برای بهبود وضعیت جسمی و مادی پدرم نشد، هنوز پدر من با شرایط سخت جسمانی که دارد، مستاجر است و هیچ اقدامی برای تهیه مسکن با وجود وعده‌هایی که داده شد، صورت نگرفته است.

محمدزاده عنوان کرد: پدرم به دلیل شرایط صورتش، دهانش زخمی و عفونی شده است. قبل از عید نوروز وضعیت نامساعد و نگران‌کننده‌ای داشت و با توجه به اینکه پزشکان در جریان وضعیت بابا رجب نیستند، بدون رسیدگی مناسب از کنارش رد می‌شوند.

فرزند بابا رجب اظهار داشت: با وجود تلاش‌هایی که خبرگزاری تسنیم و دیگر رسانه‌ها داشتند اما از نظر جسمی و وضعیت مسکن شرایط پدرم تغییری نکرده است. در عین حال نگاه مردم نسبت به بابا رجب بسیار تغییر کرده و مردم شناخت پیدا کرده‌اند و اگر در گذشته به چشم یک بیمار نگاه می‌کردند امروز به چشم یک جانباز به او نگاه می‌کنند و این برای بابا رجب بسیار ارزشمند است.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه بعد از مدتی که همه به دنبال بابا رجب بودند امروز همه رجب را رها کرده‌اند و هیچ کس سراغی از وضعیت او نمی‌گیرد.

 

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

پیام تسلیت رهبرانقلاب در پی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین علوی سبزواری

تسلیت رهبرانقلاب در پی درگذشت حجت‌الاسلام فاضلیان

درخواست ترامپ برای مذاکره با ایران نشان‌دهنده عقب‌نشینی آمریکا است

0 نظر

ارسال نظر

capcha