علی مست‌علی:

«دختر شینا»، اردیبهشت ۹۵ روی صحنه می‌رود

«دختر شینا»، اردیبهشت ۹۵ روی صحنه می‌رود

به گزارش سراج24، علی مست‌علی،کارگردان نمایش دختر شینا در رابطه با اجرای اثر خود گفت: در اولویت برنامه‌هاى اجرایی تماشاخانه سرو در سال 95هستیم.

وی تصریح کرد: پس از اتفاقات ناخوشایند و بدعهدی تهیه کننده نمایش، مطابق وعده‌هایى مسئولان محترم سالن سرو به بنده و گروه اجرایى نمایش، قرار بر این شد که نمایش «دختر شینا» اردیبهشت و خرداد سال آینده میزبان مخاطبانش در سالن سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس باشد.

مست‌علی افزود: این امر بعد از اقدامات غیرحرفه‌ای فردى که نام تهیه کننده را یدک مى‌کشید و باعث زمین‌گیر شدن اجراى نمایش در بهمن سال ٩٤ شد صورت گرفته و اکنون با حمایت بنیاد فرهنگى روایت اجرایمان دوباره از سر گرفته مى شود تا به قول معروف رو سیاهى به ذغال بماند و این دسته از آدم‌ها بفهمند که تئاتر جاى هر کسى نیست. من نیز از فرصت استفاده کردم و در بهتر شدن فرم و محتواى اجرا کوشیدم تا بهترین میزبانى را از مخاطبان اثر داشته باشیم.

مریم آشورى، شفق خانى، محمدغلام ابوالفضل بازیگران نمایش «دختر شینا هستند؛ همچنین سجاد سلمان‌پور به عنوان دستیارکارگردان و برنامه ریز، شقایق خانى به عنوان منشى صحنه، سمیه فراهانى طراح گریم و على مست على نویسنده و کارگردان و عضو جدید گروه حامد عنایتى به عنوان تهیه کننده در اردیبهشت سال آینده اجراى خود را از سر مى‌گیرد.

نمایش‌نامه رادیویی «دختر شینا» به همت ایوب آقاخانی پیش از این در پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت آماده شده بود که قرار بود مست‌علی آن را روی صحنه ببرد اما شرایط آن به دلیل اقدامات ناخوشایند یک تهیه کننده نافرجام ماند. «دختر شینا» عنوان یکی از کتاب های پرفروش سال گذشته است که خاطرات زندگی قدم خیر محمدی کنعان، همسر سردار شهید حاج ستار ابراهیمی هژیر به قلم بهناز ضرابی زاده است.

اخبار مرتبط

«سهراب پورناظری» قطعه‌ای را در مقام خواننده منتشر کرد

توضیح اداره کل هنرهای نمایشی درباره توقف موقت اجرای یک تئاتر

بررسی نمایش مخاطب در کمیسیون فرهنگی مجلس با حضور مسئولان ارشاد/ تقدیر از مطالبه گری مردم و رسانه ها برای برخورد با تئاتر غیر اخلاقی

0 نظر

ارسال نظر

capcha