یادداشت/ بهرام بیرانوند

عجب آشفته خیالند کاخ نشینان!

عجب آشفته خیالند کاخ نشینان!

به گزارش سراج24،بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی نوشت:

هر روز به بهانه‌ای و الفاظی جدید، به دنبال بستن دست ملت و تسلیم کردن آن در برابر دشمن هستند، با پوشش و نام های متفاوت و البته جدید.

شرط تحقق همه نقشه‌های تسلیم، این است که اول بگویند آسوده بخوابید که مطلقا دشمنی وجود ندارد.

بگویند گذشته‌های تلخ را فراموش کنید و به رفاه فرضی که قرار است از غرب برایتان گدایی کنیم فقط دلخوش باشید.

اینها دنیای واقعی را شبیه دنیای کودکان والدیسنی و سرزمین آرزوها تصویر کرده‌اند و تلاش دارند در آن دنیای خوش و بی مزاحمت خیالی نقشی برای خود دست و پا کنند.

در دنیای کودکانه والدیسنی کسی زحمتی نمی کشد. همه چیز به محض خواستن مهیا است.

دشمنی وجود ندارد و همه در پی تقسیم خوشی‌ها هستند؛ این دنیا را کمپانی‌های آمریکایی برای کودکانی تصویر کرده‌اند که امروز بعضا مدیران جامعه‌اند و در خوش بینانه ترین حالت در دنیای کودکی خویش گیر افتاده اند.

اما در عالم واقع استکبار به رهبری آمریکا دنیا را لقمه قابل هضمی می‌داند که می‌بایست بلعیده شود و ایران مانع این بلع بزرگ است.

ایران را بخاطر تلاش برای حفظ منافع مردمش و دینش بارها مجازات کرده‌اند با جنگ، ترور، تحریم و....

یک سوال قابل طرح:

کسانی که با الفاظ گوناگون تلاش دارند ملت خویش را از دشمن حتمی غافل کنند و تلاش عملی دارند دستان و بازوان کشور را ببندند و تسلیم دشمن کنند اینها را باید چه نامید؟

اما پروژه ها:

یک روز می‌گویند باید با کدخدا ساخت. اینجا منظور از کدخدا شیطان بزرگ امریکاست یعنی برویم داوطلبانه تسلیم شویم. یک روز می‌گویند باید با دنیا تعامل سازنده داشت.

اتفاقا اینجا هم منظور از دنیا فقط شیطان بزرگ آمریکاست؛ یعنی برویم کل ضوابط آمریکا را بپذیریم. یک روز دم از اسلام رحمانی می‌زنند یعنی بر مبنای اسلام فاقد جهاد و مبارزه با کفر خارجی و نفاق داخلی نرد عشق ببازیم.

تازه هم که گفته‌اند: برویم خلع سلاح شویم و بعدش مرتبا مذاکره کنیم یعنی مرتبا تا پستوی خانه ها عقب نشینی کنیم. وا عجبا!

دائما در حال باز تولید و باز نشر سرودی هستند که ترجیح بند آن لزوم خلع سلاح و تسلیم در برابر شیطان بزرگ است.

درد دل گرفته‌اند تا ثابت کنند آمریکا کدخداست و دشمن نیست. اینها کسانی هستند که در دوران دفاع مقدس که امام می‌گفت جنگ جنگ تا رفع فتنه از عالم می‌گفتند جنگ تا یک پیروزی. و حالا هدفشان شده برجام، برجام تا رفع نگرانی کدخدا.

فکر می‌کنند با تکیه بر کلمات چند پهلو می‌توانند برای همیشه مردم را خواب کرده و شبانه حصارهای امنیتی کشور را برچینند و جان و مال ناموس مردم و امنیت کشور و اسلام عزیز را به مخاطره بیندازند زهی آشفته خیالی.

اخبار مرتبط

تعجب حکام عربستان از فیلم افشاگرانه عسگراولادی

0 نظر

ارسال نظر

capcha